Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Odbugowany marmur polimorfi jako item w sklepie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć . Dzisiaj zaprezentuję Wam , jak odbugować marmur Polimorfi ,pewnie wielu z was widziało poradnik WoJjtka

To jest ukryta treść, proszę

Lecz mówił on ,jak dodać marmur jako 'przedziałka' u jakiegoś npc , a nie jak dodać jako zwykły działający item do

shopka .. No to tak pierwszą wiedzą jaką będzie nam daną przyjąć jest ten poradnik :

To jest ukryta treść, proszę

Krok 2.

Wybieracie sobie marmur któremu chcecie nadać polimorfię (przemianę) w potwora :

To jest ukryta treść, proszę

Krok 3.

Czas na quest :

To jest ukryta treść, proszę

when 21333.use begin - zamiast 21333 dajecie ID Jakiegos marmurka

pc.polymorph(101, 600) - id potwora w ktorego ma przemieniac marmur

pc.polymorph(101, 600) -

600 to czas na jaki zmieni w potworka, w sekundach.

Możesz również napisać 60*10 czyli 10 minut czyli 600 sekund

Gratulacje ,jeżeli dodałeś quest to odbugowałeś właśnie marmur poli =)

Krok 4. Krok dodatkowy

Jeżeli chcesz możesz zmienić nazwę marmura na np Marmur Błogoslawienstwa(dziki pies)

-Wypakowujesz locale_pl , item_proto i dopisujesz nazwę mooba do id marmura

Krok 5. Krok Official :

Dodajecie item do handlarza jakiego chcecie :)

shop_item i podajecie poprostu ID marmura z questem ..

I to tyle.. Zamieszania nie było pozdro :P

jak był juz taki temat to zamknąć dawać Lubie TO

 

@EDIT

Quest na losową zamianę w mooba :

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Tam gdzie są id możesz dowolnie dopisywać, ale pamiętaj żeby zmienić wtedy liczbę w number.

number to ilość losowych możliwości od 1 do 7.

Gdy dopiszesz jeden ID zmień 7 na 8 itd..

Edytowane przez SϒS™

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Ej to mi nie działa... zrobiłem tak jak napisałeś.. ale gdy naciskam na marmur to nic sie nie dzieje i na czacie na czerwono pisze że ten marmur to fałszywy czy jakoś tak ;(

Opublikowano

a mógłby ktoś przerobić quest

że po kliknięciu na marmur, zmieniasz się w losowego potwora

np. w quescie jest 6 mobków, a ty klikając na marmur zmienisz się losowo w jednego z nich

Opublikowano (edytowane)

@False , nie wiem czy wiesz ale marmur polimorfi na każdym sf jest bezużyteczny ,,, nic się z niego nie robi

więc po co ma się marnować dobry item ? oO

 

@EDIT napisałem w dziale questy ,pod wieczór powinien być quest na losową zamianę .

Edytowane przez SϒS™

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

@SYS

 

patrz.. to mój quest...

 

To jest ukryta treść, proszę

 

gdy naciskam na ten marmur to na czacie pisze ze on jest fałszywy czy jakoś tak.. CZEMU!?

 

(PS.ten quest z losowym marmurem jest dobry :> odrazu go wypróbuje ale pomoz mi teraz.. jak naciskam na marmur to nic sie nie dzieje :<)

Opublikowano

Pomijając ten quest, samo pc.polymorph(502,600), nie nada wam siły płynącej z użycia marmura. :) musicie jeszcze dodać add.affect...bla bla bla...

Boo: czyli prawie jak narodziny Frankenstein'a.

http://www.youtube.com/watch?v=UXBdZu82-9A

Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

Powinno działać.

 

Tam gdzie są id możesz dowolnie dopisywać, ale pamiętaj żeby zmienić wtedy liczbę w number.

number to ilość losowych możliwości od 1 do 7.

Gdy dopiszesz jeden ID zmień 7 na 8 itd..

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano (edytowane)

@UP

 

A WHEN 21333.USE BEGIN? zmienilem na ten moj marmur ale dalej nie działa :<

 

 

@DOWN

 

noo w sumie racja...

Edytowane przez Carlos_
Opublikowano

Używanie questa na marmur ? Ludzie... pc.polymorph nie uwzględnia poziomu skilla poli. Więc na takim marmurze hity będą jak z pięści. To raz. Po drugie jeśli robisz quest na przedmiot, to ten przedmiot musi mieć odpowiedni typ i subtype. Nie opisałeś tego. Moim zdanie tutek do wywalenia.

sygna.png
Opublikowano

Tak jak Tenma

 

jeśli się robi quest

 

np

 

when id.use begin

pc.polymorph(id, czas)

 

to musicie odpowiednio ustawić w item_proto

 

a jeśli już chcecie questem marmur i żeby hity nie były jak z pięści to możecie dodać questem

 

wartość ataku + ileś na taki sam czas jak użycie marmuru

 

ale i tak jest dużo lepiej sposobem Wojtka bo tu każdy może sobie zbugować tą wartość ataku

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano (edytowane)

Można u handlarza zrobić klikając `Kup Marmur` i daje Ci item marmurek poli oraz od razu daje mu sokcet np. 101. I w tym przypadku mamy odbugowany marmur polimorfi u handlarzy bez `take` jak to pokazywał Wojtek.

 

 

@eidt, ale te forum to patologia. Moderator moderatorowi robi siarę i na złość dopisując mu `za duża sygnia` jak by nie mógł tego powiedzieć mu na PW..

Zero szacunku, Pozdro.

Edytowane przez Nigahiga

50596142255057180250.png

Opublikowano

Można u handlarza zrobić klikając `Kup Marmur` i daje Ci item marmurek poli oraz od razu daje mu sokcet np. 101. I w tym przypadku mamy odbugowany marmur polimorfi u handlarzy bez `take` jak to pokazywał Wojtek.

 

 

@eidt, ale te forum to patologia. Moderator moderatorowi robi siarę i na złość dopisując mu `za duża sygnia` jak by nie mógł tego powiedzieć mu na PW..

Zero szacunku, Pozdro.

 

Socket da się ustawić tylko przy take. Bo w tedy quest wie jakiego itemu tyczy się czytanie/zmiana socketu. Jeśli chcecie kupno marmurów to tylko jak wojtek napisał.

sygna.png
Opublikowano

Ten twoj cały tut opiera sie na questach od Steliosa

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Przeczytajcie kilka jego postów na tej stronie i zoabczcie date kilka min pozniej oczywiscie SYS wstawia tutaj

 

Ten tut to totalne dno

 

Przynajmiej mogłes napisac ze questy robił Stelios

Opublikowano

Naucz się czytać.

@EDIT napisałem w dziale questy ,pod wieczór powinien być quest na losową zamianę .

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...