Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Inne] FanART po zmianach czyli co i jak.


Dzanek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, jak dobrze widzicie nasz dział przeszedł przebudowę.

Było to posunięcie które prędzej czy później musiałoby zostać przeprowadzone.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią poruszanie się po dziale i nie przysporzą wam problemów.

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminami wszystkich subfor gdyż dodaliśmy nowe i uaktualniliśmy stare.

Wszelkie błędy, sugestie prosimy zgłaszać w tym temacie.

Pozdrawiamy.

.

Opublikowano

Hm.. według mnie WSZYSTKIE sugestie powinny być zgłaszane tam gdzie powinny być zgłaszane WSZYSTKIE sugestiee ;)

tzn.

To jest ukryta treść, proszę

Teraz trzeba będzie się od nowa ogarnąć, bo ja już się zgubiłem ;x

Lecz dobrze, że coś się z działem dzieje ;)

Opublikowano

A ja polecam przeczytać regulaminy. Najpilniej subforum "zlecenia", bo będziecie mieli potem pretensje o warny. :)

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Mi się również bardzo podoba,regulaminy

krótko i na temat,więc szybko się czyta.

 

Myślę że owe zmiany odmienią jakoś dział ;)

Podoba mi się zamykanie galerii,gdy ktoś

jest jakiś czas nieaktywny.

Jeżeli ty nie masz szacunku do mnie,ja go nie mam do Ciebie

Opublikowano (edytowane)

No to skoro chcecie sugestii TUtaj to będą TUtaj ;)

1. W regulaminie "Zleceń"

To jest ukryta treść, proszę

 .

coś takiego

:P Wypadało by poprawić, choćby dlatego, że to brzydko wygląda ;)

//wszystko już ładnie ;)

2. Wypadało by zamknąć generator zleceń

 

To jest ukryta treść, proszę

//już zrobione, przepraszam :D

 

Będe pisać więcej, jak coś znajde ;P Narazie tyle :)

Edytowane przez xamizo
Opublikowano

" ." Coś takiego symbolizuje przejście do kolejnego wersu ;p

Ale mniejsza o to.

 

Zmiany chyba na lepsze, czas się przyzwyczaić. Według mnie jeszcze trochę w tutorialach przydałoby się albo po odświeżać tak jak ja teraz to robię albo usunąć już przedawnione ze spisu. Lub też zrobić przedział " stare tutoriale " w spisie czy coś takiego. Mowa tutaj o tutorialach na sygny i tak dalej, te teoretyczne nigdy się nie kończą ;)

dsay1.png

Opublikowano (edytowane)

Hm...

Tak po dłuższym namyśle.. wiecie co bym jeszcze zmienił ?

 

1. Dał bym wszystkie GraffPacki do jednego tematu, bo tak to są 3 zbędne (tzn. NIEzbędne), lecz zajmujące miejsce posty, które bez problemowo można wrzucić do jednego tematu ;)

2. Odpiął bym TuToriale w dziale Poradniki (chodzi mi dokłądnie o Grafike) a zostawiłbym tylko spis, który podzieliło by się na TuTki ogólne no i takie jakie teraz tam są ;)

Edytowane przez xamizo
Opublikowano

Cieszymy się z tego, że dział po przebudowie Wam się tak spodobał. Błędy naprawiłem, regulaminy napisałem i ogarnąłem w pełni dział z poradnikami :).

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano (edytowane)

@xamizo- pomysł pierwszy mi się spodobał. Na pewno go przedyskutuję z Red Wolfem i Thtsn'em.

Pomysł numer 2 chyba nie wypali, iż podpięte są poradniki, które są niezbędne dla nowych, a czasem nawet trochę starszych. ;)

 

@Ptk. - Co do nowego subforum, nie mamy chyba póki co liczyć. Mam pewien pomysł co można zrobić z tymi poradnikami, ale nie wiem, czy wypali. ;)

 

@Top: Również się cieszę, że dział Wam się podoba. Liczę, że nie będziecie popełniać już starych błędów. ;)

 

//Red Wolf

Ze mną o niczym nie pisałeś <_<.

 

//Baksiu

Przepraszam, ale myślę, że się nie obraziłeś? ;) Przynajmniej jest więcej ładu i porządku.

Edytowane przez Baksiu

poniewieramy się czlowieku                      

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...