Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darkonia Records - zbieranie pieniędzy na biednie dzieci!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W imieniu mojego brata ciotecznego - szefa DR, apeluje o pomoc w rozreklamowaniu kawałka Neluxa i Nowatora. Czym więcej wyświetleń oraz linków (wystarczy dodać na FB czy NK, aby wspomóc), tym większa szansa na wyjście płyty charytatywnej, z której część dochodów zostanie przeznaczona na biedne dzieci. Nie robię tu żadnej reklamy innego forum, czy strony, także żaden sposób. Jest to zwyczajna prośba do userów forum :) Myślę, że nie trudno udostępnić link, a można się przyczynić dobru.

 

Witam, zwracam się do was z ogromną prośbą pomocy w promocji tego utworu. Jest on kartą przetargową w wydaniu naszego charytatywnego albumu. Wydawca, który miał go pierwotnie wydać na zasadach fifty/fifty (część na pokrycie kosztów, część na dzieci) nagle się z tego rozmyślił. Powiedział, że jedynie jedna rzecz może go przekonać a jest to: Rozpowszechnienie jednego z naszych utworów w sieci w ogromnych ilościach, tzn. ma się w internecie rozprzestrzenić jak wirus. Wybraliśmy ten utwór, dlatego, że jest on jednym z najlepszych jaki wydaliśmy. Chcemy wydać ten album razem z mainstreamowymi i podziemnymi raperami na Rzecz Dzieci z Biednych Rodzin. Wielu znanych chce się dograć, ale tylko pod warunkiem potwierdzenia przez wydawcę wydania tego albumu. Dlatego prosimy was o pomoc ! Jesteśmy młodym rozwijającym się labelem, który za free promuje artystów i z tego powodu nie mamy tyle pieniędzy by sami z własnego budżetu wydać ten album. Za każdą pomoc będziemy dozgonnie wdzięczni a Neluxa na żywo będziecie mogli już usłyszeć 11 Grudnia w Fonobarze.......

 

Utwór:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Jest on "kartą przetargową" w wydaniu albumu charytatywnego.

 

Pozdrawiam.

tlofbnowe2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...