Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki system operacyjny wybrac do postawienia serwera Metin2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mam zamiar kupic serwer pod metina ! Ale niewiem jaki system wybrac do metina ! Podaje liste dostepnych systemow na kimsufi.pl

 

Release 2, Release 1, Linux Plesk 9.5, Linux Plesk 10 (CentOS), Linux Plesk 10 (Ubuntu), cPanel, DirectAdmin, ISPconfig 3, OVH Email Gateway, Linux Hadoop Cloudera CDH3 pseudo-distributed (BETA), Linux Hadoop Cloudera CDH3 Master (BETA), Linux Hadoop Cloudera CDH3 Node (BETA), Debian 5.0 Oldstable, Debian 6.0 Stable, Ubuntu Server 8.04, Ubuntu Server 10.04, Ubuntu Server 10.10, Ubuntu Server 11.04, Ubuntu Desktop 10.04, Red Hat Ent. Linux 5, Red Hat Ent. Linux 6, CentOS 5, CentOS 6, Gentoo 10.1, Gentoo 11, Slackware 12.1, Slackware 13, ArchLinux, Open Suse 11.4, Fedora 13, Fedora 15, Mandriva, VMware ESXi 5.0, VMware ESXi 4.1, Citrix Xen Server (BETA), Proxmox, Linux Virtuozzo

 

Windows Server + Plesk 9.5, Windows Plesk 10, Sharepoint 2010 Foundation + Windows 2008 R2 Web (BETA) , Sharepoint 2010 Foundation + Windows 2008 R2 Standard (BETA) , Sharepoint 2010 Foundation + Windows 2008 R2 Enterprise (BETA) , Windows Server 2008 R2 SP1 Web Edition, Windows Server 2008 SP2 Web Edition, Windows Server 2008 R2 SP1 Standard Edition, Windows Server 2008 R2 SP1 Core Datacenter Edition, Windows Server 2008 R2 SP1 Core Web Edition, Windows Server 2008 R2 SP1 Core Standard Edition, Windows Server 2008 R2 SP1 Core Enterprise Edition, Windows Server 2008 R2 SP1 Enterprise Edition, Windows Server 2008 R2 SP1 Datacenter Edition, Windows Server 2008 Datacenter Edition SP2, Windows Server 2008 R2 SP1 Datacenter Edition + Virtuozzo 4.6, Windows Server 2008 Datacenter SP2 + Virtuozzo 4.5, Windows Server 2008 Datacenter SP2 + Virtuozzo 4.6, Windows Server 2008 R2 SP1 Enterprise Edition + Virtuozzo 4.6, Windows Server 2008 R2 SP1 Standard Edition + Virtuozzo 4.6, Microsoft Hyper-V Server 2008 R2

 

FreeBSD 7.4, FreeBSD 8.2

 

Prosze o pomoc !

handel w sygnie

Opublikowano

Zdecydowanie Linuxik Ubuntu z FreeBSD 8.2. :)

10 Postów[√]

30 Postów[√]

50 Postów[√]

100 Postów[X]

150 Postów[X]

200 Postów[X]

230 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

Opublikowano

Linux jest dosyć ciężki w opsłudzę ale za to bardziej wydajniejszy niż windows, ale za to windows jest łatwiejszy w opsłudzę...

ale jak wykupisz porządny dedyk to raczej tego nie odczujesz...

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

Linuch to nie FreeBSD =) Postaw na BSD , jest to dystrubucja czysta najszybszy system operacyjny do wirtualizacji danych

To jest ukryta treść, proszę

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...