Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy to prawda, że dostaje się bana tylko na serwer ?


TobiX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bana dostać możesz na serwer za nie dostosowanie się do reguł czyli przeklinanie wyzywanie campienie, za czity dostajesz na klucz gry i masz pozamiatane :)

Opublikowano

Bana dostać możesz na serwer za nie dostosowanie się do reguł czyli przeklinanie wyzywanie campienie, za czity dostajesz na klucz gry i masz pozamiatane :)

Dzięki za odpowiedź, można zamknąć.

Pasjonat
Opublikowano

A jeszcze nie zamykajcie. Mam pytanie a co z power lvling-iem? Za to jest ban? Jeśli tak to na klucz czy na serwer?

Status Postów.

10____________________[X]

50____________________[X]

100___________________[X]

250________________________ [_ ]

500________________________ [_ ]

1000_______________________ [_ ]

KryRadzi.png

Opublikowano

powerlvling to jest na klucz :D wystarczy ze sprawdzą logi i zobaczą że twój exp coś za szybko leci :D a jeśli się nie obawiasz to nie rób combo że plantujesz i od razu rozplantujesz bo wtedy nalicza combo do xxxx ... ale myśle że dziennie tak ok 3k można spokojnie wbić :]

Zbieram +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...