Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Rejestracja League Of Legend


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam problem, mianowicie rejestrując się na stronie Lol'a, wpisuje wszystkie dane poprawnie, lecz gdy już założę konto, to logując się w grze wyskakuje mi komunikat że źle wpisuje dane. Wchodząc na emaila nie mam ązadnych wiadomości od supportu lol'a w sensie potwierdzenia rejestracji czy coś. Napiszcie mi co co biega. posypią lajkety. :P

 

Pozdrawiam

dojebany.png?lol=0.6705087553709745

I like it, and you? ;3

Pomocnik
Opublikowano

Prawdopodobnie nie zaznaczyłeś na której platformie chcesz grać, oto i cała filozofia :P

Opublikowano (edytowane)

Na stronie: https://signup.leagu...pl/signup/index masz takie coś: http://imageshack.us...ztytuu4tpn.png/ potem klikasz to http://imageshack.us...eztytuu6wy.png/ i zmieniasz bramkę.

 

Gdy już wybrałeś odpowiednią bramkę wchodzisz do klienta gry League of Legends: http://imageshack.us...eztytuumla.png/ potem http://imageshack.us...eztytuu2yn.png/

 

i gotowe. :)

Edytowane przez rzysta
Opublikowano (edytowane)

@up Ja jestem na Europe ale mam też konto na US ale to tylko temu że wcześniej były lagi na Europe a jeszcze wcześniej nie było serwera Europe

Ja polecam serwer Europe ale to tylko dla tego że pingi są mniejsze i można porozmawiać z polakami których jest tam masa :)

Edytowane przez rzysta
Pomocnik
Opublikowano (edytowane)

Ja nie wiem czy tak trudno zaznaczyć jedną opcję, że kolega dał screeny :D. Polecam EU Nordic&East jeśli chcesz grać z polakami.

Edytowane przez Isk
Opublikowano (edytowane)

@up Dałem zdjęcia aby wyglądało estetycznie :)

Ps. i tak nie mam teraz nic do roboty :P

hmmm To by był całkiem dobry tutek :)

Edytowane przez rzysta
Opublikowano

@Up. Ok.. Powiedzmy że rozumiem. Jaki region najlepiej wybrać? :3

To co wybierzesz jest bez znaczenia bo i tak przy włączaniu gry możesz zmienić serwer. ;)

post-369695-0-95680800-1460989850_thumb.png

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...