Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Łączenie się z jakimkolwiek serwerem Metin 2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam !

Mam wielki problem dotyczący metina .

Chciałem zagrać sobie na xanta.pl ( serwer metin2 )

Na stronie jest napisane , że :


  • Logowanie: online!
    MySQL: online!
    Kanał pierwszy: online!
    Kanał drugi: online!
    Kanał trzeci: online!
    Kanał czwarty: online!

No i , że na serwie są gracze dajmy na to : 67 graczy ..

 

Odpalam patchera i czekam aż sprawdza się pliki .

Po sprawdzeniu plików wyskakuje okienko :

okienko-J_rpxxwex.JPG

Wybieram Opcję " Rozpocznij grę "

i odpala się client :

klient-bd_rpxxwea.JPG

 

Jak widzicie mam błąd logowania się ...

Chciałbym dodać , że Nie czekam aż zniknie komunikat " Zostaniesz połączony z serwerem tylko automatycznie wyskakuje mi błąd ...

Później dodam filmik jak to wygląda .

Bardzo proszę o pomoc bo czuję się uziemiony :D

Daje Lubie to 5 i co zechcecie :D ( w miare moich możliwości ;) )

Edytowane przez FrozzY

 

banner2pn_rraxhrn.png

Opublikowano (edytowane)

Też tak miałem reinstall metka pomoga. liczę na lajk.

@edit: lub pobierz nowego patchera ze strony

@edit2 lub jak mówi 2xdown wyłącz antywirusa

Edytowane przez D-d-P-C-G
1377531174-U173186.png
Opublikowano

Reinstall metka ... pobrałem Clienta w paczce ... nic nie instalowałem więc ...

Patchera pobrałem i nadal to samo ... :( HELP !

 

banner2pn_rraxhrn.png

Opublikowano

sprawdź może jakieś pliki się nie pobierają też tak często mam

 

a najlepiej to weź pendraiva i od kumpla weź pliki powino działać :D

Opublikowano

Problem w tym , że żaden z moich kumpli nie grywa w metina ... ja tez powiem szczerze przestałem w to grać ale czasem warto wrócić chociaż na minutke do przeszłości ;)

 

banner2pn_rraxhrn.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...