Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pamietacie Afandu ? niedługo bedzie podobny serv ...


GALATKA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich piszę bo chce sie z wami podzielić pewnymi informacjami.

 

Kto z was grał na starym afandu (ubiegłe wakacje)?

 

- ja tam grałem i uważam że był to najlepszy polski priv na jakim grałem a grałem prawie na tych wszystkich sensownych na których niema 6/7 bonow chyba wiecie o co chodzi kosmiczne dmg.

 

A wiec do rzeczy mam kontakt ze starym teamem afandu , z pewnych źródeł wiem ze pracują oni nad nowym serwerem beda na nim (latające mounty, 2 nowe mapy jeszcze nie spotkaliście ich na polskich priv serwerach (mobki nie SA skopiowane albo trochę inaczej pokolorowane to nowe potwory))

 

Prosze o wyrażenie swojej opini na temat " czy w polskiej priv scenie metin 2 jest zapotrzebowanie na serwery priv bez 6/7 bonow kosmicznych broni i wielkiego zajebistego dmg ?

 

 

 

Jeśli kogoś to interesuje to powiem tak .

 

 

Oczekujcie zapowiedzi z tego co wiem to około 15 października wypatrujcie zapowiedzi lub publikacji tego serwera co do nazwy nie wiem jaka będzie oni tez jeszcze nie wiedza a wiec ;p

 

Lyczkowscy (summer i ekipa), Reysony , Rockety .

 

GALATKA was wzywa ;p

 

TimeToDie ;p

 

PS. Tym ktorym nie che sie tego czytac .

 

Okolice 15 Października oczekujcie zapowiedzi/publikacji nowego afandu z bliżej nie określona nazwa.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...