Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mGen [Hamachi][No-Premium][No-WL][Survival+LWC] Zapraszam !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Dla moderatorów:

 

 

cooltext588901401.png

 

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w ?wiecie mGen!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

 

(...) Wyruszaamy...

 

 

adresip.png

 

IP serwera - 5.156.125.236

 

 

siecihamachi.png

 

Jest to sprawa pierwszorzędna, bo bez tego ani rusz... Oto kilka sieci jakie dla Was przygotowalismy!

 

 

mGen-1

mGen-2

mGen-3

mGen-4

mGen-5

Hasło:123

 

 

 

 

czasonline.png

 

Nie wiesz kiedy możesz oczekiwać na mGen? Oto podana rozpiska na cały tydzień:

 

 

Poniedziałek:16-21

Wtorek:16-21

Sroda:16-21

Czwartek:16-21

Piatek:14-21

Sobota:10-21

Niedziela:10-21

 

 

teamdz.png

 

 

 

Własciciel: Kreyu

Admin #1:

Admin #2:

 

 

 

 

screenshotyw.png

 

Screenshooty - (kliknij)

 

 

dodatkoweinfo.png

 

Pełny survival ( może nie pełny bo LWC jest ^^ ) Zapraszam.

 

 

chceszmiec.png

 

 

cooltext588901401.png

 

 

 

Siemka! Zapraszam na mój serwer mGen Hamachi !

IP: 5.156.236.236

 

12.11 OTWARCIE SERWERA ! Zainteresowany? Napisz swój nick w tym temacie przed otwarciem, a dostaniesz prezent !

Sieci:

mGen-1

mGen-2

mGen-3

mGen-4

mGen-5

 

Hasło:

123

 

Oczywiście potwory ON / zwierzęta ON

LWC + xAuth

 

Nie pisać "czy moge zostać admineeemm?" bo to ignoruję.

 

Gdy znajdzie się +/- 15 graczy będzie EVENT !

Do zgarnięcia będą ciekawe przedmioty ;>

Więc zapraszam !

Edytowane przez Seba xdd ^^

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...