Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPSForum - RPG SERWER [FRAKCJE, QUESTY, DZIALKI, ZAMKI, iCONOMY, PVPARENA, HEROES) - SERWER DLA CIEBIE!


Edek Skarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

SERWER ONLINE!

DNIA 11.11.11r FACTIONS NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ!

 

Zapraszamy do gry!

 

Czy szukasz serwera RPG? Serwera na którym trzeba pograć by coś zdobyć? Świetnie trafiłeś!

 

Dane:

 

Typ: RPG

Miasto: Tak

PVP: Tak (poza parcelami publicznymi)

Moby: Tak

Zwierzęta: Tak

Ilość slotów: 40 (jak narazie)

Non-Premium: Tak

 

Lokalizacja: Polska

Nie żaden syf z Niemiec! 0 lagów!

 

 

Dlaczego warto wybrać NAS?

 

-Plugin HEROES

To nie kolejny shit który polega na wyświetlaniu tekstu w czacie! Teraz używając skilla wszyscy to zobaczą! Np. jeśli użyjesz jako Mag piorunu - udeży on w w roga, gdy wyrzucisz kulę ognia - poleci i zaatakuje wroga!

-Dedykowany serwer

Dzięki dedykowanemu serwerowi zakupionemu w OVH możemy zapewnić wam najlepszą rozgrywkę!

-Zarabianie

O tym też pomyśleliśmy, pieniądze dostaniesz za: zabijanie mobów, grę CTP, wojny z frakcjami, handel i wiele wiele więcej sposobów!

-Najlepsza administracja

Nasz team dobierany jest pod ścisłymi zasadami, na serwerze nie spotkasz KidModów, Modów którzy będą mieli 10-12 lat!

-Surowe kary

Nie ma ulg dla tych którzy łamią święty regulamin, czemu to dobra zaleta? Na serwerze panuje spokój i kultura.

-Najlepsze pluginy

Sam dobierałem pluginy, oraz tworzyłem pliki serwerowe prawie od zera, są one wysokiej jakości ; ) Lecz dalej staramy się eliminować bugi.

-Jesteśmy gotowy do aktualizacji MineCraft'a

Gdy nadejdzie ten dzień ... serwer zostanie BEZ PROBLEMU przerobiony na oficjalną wersję MC

;)

-Fabuła, chaptery

Nasz serwer jest bez wątpienia serwerem fabularnym. Nasza ukochana Weloura pisze oryginalny scenariusz rozgrywki

;) Co jakiś czas pojawia się nowy CHAPTER który wprowadza NOWE QUESTY, SPAWN itp.

- wzorowane na serwerze "Zagraj z widzem"

Działki wyglądają inaczej niż na innych serwerach

;) Jako Citizen możemy zamieszkać na jednym z wielu osiedli, które są położone na "barce" z drewna na morzu przy brzegu. Dlaczego? Działki te to raczej tylko schronienie na początek ;) Każdy może założyć swą frakcję lub dołączyć do jakiejś i wspólnie wybudować mniejszy,większy zamek na którego dostaniecie cuboida ;)

 

Adres IP:

 

94.23.88.9

 

 

(Pełnego adresu nie mogę podać, można go zdobyć na GG: 9823303.pl)

 

TeamSpeak3:

 

94.23.88.9

 

Obecnie mamy:

CHAPTER 2: Początki cywilizacji

Obecnie serwer jest zamknięty gdyż wprowadzamy zmiany do CHAPTER'u 2 ;]

 

NEWSY:

 

-Niedługo CHAPTER 2: "Początki nowej cywilizacji"

 

Mini wprowadzenie:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wprowadzenie do nowej fabuły już niedługo!

 

Dawno dawno temu, na swą kolejną wyprawę morską by znaleść nowy ląd wyruszył kapitan DeLorensini, gdy dopłynął do

trójkąta bermudzkiego z nieba nagle zleciała smuga światła, ciekaw tego zjawiska DeLorensini podpłynął bliżej, a wtedy smuga

ta niczym zniknęła. Zdziwiony tym zjawiskiem kapitan chciał szybko wrócić na swe ziemie, aczkolwiek nie było ich tam... Przerażony

Lorensini przybił do najbliższego brzegu, założył osadę lecz pierwsza noc była koszmarem dla całej załogi. Nagle z ciemności wyłoniła się

dziwna istota wydająca dziwne dźwięki, koloniści myśleli że to ranny człowiek, pobiegli ku niemu by mu pomóc, a ten z niezwykłą

siłą zabił dwoje ludzi i ostro ranił kobietę towarzyszącą im. Po tym zdarzeniu koloniści z kapitanem zbudowali opancerzoną

osadę wsród tutejszych gór, a krainę tę nazwali Insomnia - bezsenność ze względu na potwory atakujące w ciemnościach.

W roku 2 (po przybyciu, stworzono nowy kalendarz) do osady przybył tajemniczy mag, który nauczał kolonistów magii, i mówił

im że ta kraina opętana jest przez klątwę narzuconą przez jego potężnego brata Ordoniusa, który wraz z swymi wrogo natawionymi

potworami chcę podbić znany kapitanowi DeLorensini świat z którego przybył. Nie zwlekając, kapitan ku ramienia Maga

chciał stanąć w obronie świata a w zamian wrócić do swych ziem na Madagaskarze. Od tego czasu koloniści nauczali się magii, rzemiosła oraz

stworzyli małą gospodarkę, a ich walutą jest Rubin. Zatem drogi poszukiwaczu przygód! Czy staniesz ku boku kapitana DeLorensini by chronić

znany Ci świat?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Banner:

 

1-256601-560x95-1827-56F5E0-FFFFFF.png

 

Team:

 

HeadAdmin's:

 

-EdekSkarpeta

-Weloura

-Gendrix

 

Admin's:

 

-brak

 

Mod's:

 

-Kameleon

 

KidMod's:

 

(nie będzie tutaj listy)

 

REKRUTACJA CZĘŚCIOWO ON NA ŚCIŚLE OKREŚLONYCH ZASADACH, TAK WIĘC BYLE JAKIE PODANIE NA PEWNO NIE PRZEJDZIE. PODANKA SKŁADAMY NA NASZYM FORUM.

 

 

PROSZĘ NIE PODAWAĆ ŻADNYCH LINKÓW W TYM TEMACIE!!

 

Uwaga! Będę blokował wszystkie osoby które nie napiszą na GG w pierwszej wiadomości TREŚCIWIE O CO CHODZI, tak więc, na zwykłe SIEMA, CZEŚĆ, ELO nie opisuję!

GG: 9823303

 

 

(temat otwarłem ponownie za zezwoleniem GlobalModeratora)

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

Lokalizacja: Polska
Nie żaden syf z Niemiec! 0 lagów!

 

Dzięki dedykowanemu serwerowi zakupionemu w OVH możemy zapewnić wam najlepszą rozgrywkę!

 

 

Z tego co mi wiadomo to OVH ma serwery właśnie w Niemczech i we Francji oraz w Szwajcarii otwierają nową lepszą serwerownie. :)

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Lokalizacja: Polska
Nie żaden syf z Niemiec! 0 lagów!

 

Dzięki dedykowanemu serwerowi zakupionemu w OVH możemy zapewnić wam najlepszą rozgrywkę!

 

 

Z tego co mi wiadomo to OVH ma serwery właśnie w Niemczech i we Francji oraz w Szwajcarii otwierają nową lepszą serwerownie. :)

 

Serwer najmuje za pośrednictwem i tyle mi wiadomo geolokacja to polska (o ile się nie mylę, jeśli tak to przepraszam) Aczkolwiek lagów nie ma ;) Chyba że ktoś śmiga na przedpotopowej radiówce ;D

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! Z POLOWY CO TU NAPISANE TO KLAMSTO PO 1. NIE MA FACTIONS 2. SA LAGI 3. NIE MA MILEJ ATMOSFERY , ADMINI WYZWAJA I SMIEJA SIE Z GRACZY 4. ADMINI NIE ZGADZAJA SIE ZE SOBa !!!!!!

 

POWIEDZIELI ZE PLUGIN "FACTIONS" JEST DLA ZACHETY , TEGO TAM NIE MA !!!

Nie zależy mi na twojej opinii o mnie , skoro nawet mnie nie znasz :)

 

ForceKid

 

87016652.png

Opublikowano

Na serwerze lagi MEGA nie polecam . Chciałem sie zarejesetować wpisałem hasło i ok. 2 minut czekałem .

 

Tak 2 minuty !! hahaha nie rozbrajaj... porostu naucz się pisać /register [hasło] a nie pisz takich bzdet...

 

 

 

 

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! Z POLOWY CO TU NAPISANE TO KLAMSTO PO 1. NIE MA FACTIONS 2. SA LAGI 3. NIE MA MILEJ ATMOSFERY , ADMINI WYZWAJA I SMIEJA SIE Z GRACZY 4. ADMINI NIE ZGADZAJA SIE ZE SOBa !!!!!!

 

POWIEDZIELI ZE PLUGIN "FACTIONS" JEST DLA ZACHETY , TEGO TAM NIE MA !!!

 

1. Nie kłamstwo, nie ma tylko FACTIONS o czym poinformowałem w głównym temacie (tylko dziś nie będzie)

2. Kup sobie neta, lagów nie mam ja i 75% graczy...

3. Nie ma miłej atmosfery, bo ty taką wprowadzasz, Jesteś kolejnym nobem z serii Nobowaci na 100% Chyba sobie sprawy nie zdajesz jak mu zasuwamy by pomóc 30 graczą online ...

4. Admini nie zgadzają się ze sobą? To jakiś obłęd. Ciągle rozmawiamy na TS3 i pomagamy graczą,

 

Moim skromnym zdaniem, czekałeś więcej niż 2 minuty na pomoc, i od razu tutaj z takim komentarzem. Ja osobiście cenię sobie każdego gracza, i ubolewam gdy ktoś wychodzi z gry. Walczę o każego z was, ale Tobie już mogę na prawdę podziękować.

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

Serwer Zajebisty POLECAM!!! 0 lagów ... Pluginy ładnie chodzą

 

Cieszę się że Ci się podoba ;> Cenimy sobie każdego gracza ;)

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

Najlepszy serwer RPG!

 

 

Edek! Jesteś pro! ;)

 

:D :D :D :D :D

 

CZEKAM NA TWOJE PLIKI SERWEROWE !! :P ^_^

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Sytuacja jest taka, mieliśmy włam na forum i serwer. Obecnie naprawiam wszystko, i usuwam stopniowo TNT z mapy. Serwer ruszy za chwilę.

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Serwer naprawdę fany serwer tak jak już kiedyś napisałem.

Ale niedawno zacząłem powątpiewać,że wystartuję.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia !

Obecny brak sygny :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...