Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam teamu [150 slotów] (Poważne !)


fifi77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zaplanowałem zrobić własny server minecrafta na profesionalnym dedyku.. (Dokładniej, korzystam z witryny ownserver.pl)

Posiadam tam liczne środki na koncie, lecz oczywiscie samemu nie dam rady założyć i ogarnąć servera ; )

 

Poszukuje ekipy która pomogłaby mi w tym o to planie..

Dokładniej plannuję zrobić 150 slotowy server, wyglądający mniej więcej tak że:

 

Mamy miasto.. Po lewej stronie miasta jest trochę działek dla VIP, oraz dla ludzi którzy zarobili sporą ilość pieniędzy (Plugin /jobs).

Po 2 stronie mamy wielki las, pustynie, opuszczone kopalnie.. I tam właśnie większa ilość Graczy będzie się osadzać..

Server będzie podobny do Survivala..

Tzn:

-Będzie plugin ustalający LOSOWE godziny PVP. (ok. 3 godzin w ciagu dnia, 1 godzina w ciągu nocy)

-Każdy przedmiot/surowiec będzie trzeba zdobyć i zrobić samemu (bez szajsów tylko /kit tools) i liczyć się z tym że Inni Gracze będą mogli je zniszczyć/ukraść ; )

-Będzie możliwość założenia osady, a potem przydzielenie/ sprzedaż działki Komuś

-Będą sklepy w których będzie można sprzedawać stacki itemów (64x) za ustaloną ilość pieniędzy (spr. /money) którą potem można przeznaczyć na działkę/osadę.

 

 

Kogo poszukuję i co oferuję w zamian?

Na server poszukuję rozgarniętych ludzi. Tzn.

-2 Administratorów.

-3 Moderatórów

-ok. 10 Tutorów. (Ludzi którzy będą grać jak normalni gracze, lecz mają prawo udzielać się w naradach, a Ich główne zadanie to raportowanie bugów i banowanie graczy nie przestrzegających regulaminu).

 

Co Ci ludzie dostaną w zamian? :

- Darmową osadę/działkę (w zależnośći od włożonej pracy w server)

- Własną Rangę (Napis przed nickiem ; ) )

- Sławę u Graczy..

- Świetnie spędzony czas.

 

 

Jeśli chodzi o zarobki z servera..

Nikt nic nie otrzymuje. Te pieniądze które przyjdą jako owoce ciezkiej pracy, pójdą na urozmaicanie servera.. (Dokupienie slotów, zatrudnienie profesionalnych mapperów, lepszy hosting itd..)

Gwarantuję że ja także nie wezmę z tego ani 1 grosza, chociaż już sporo włożyłem w Ten server ; )

 

 

Ale do rzeczy... Każda zainteresowana osoba, ma obowiązek napisać podanie według tego wzoru:

 

 

Imie/Ksywka:

 

Wiek:

 

Doświadczenie:

 

Ile gram w minecrafta?:

 

Ile jestem w stanie dopłacić do servera? (Opłata OBOWIĄZKOWA to 23zł.):

 

3 Hobby, zainteresowania:

 

Posiadam Mikrofon? (Tak/nie):

 

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?:

 

Dlaczego akurat ja?:

 

 

Podania proszę pisać na forum. Wszelkie pytania/prośby lub zgłoszenia (dla niecierpliwych ; ) ) proszę kierować na

 

gg: 13147470 Skype: Melman089

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!

 

.

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Imie/Ksywka:Sly

 

Wiek:14

 

Doświadczenie:Dobre miałem sporo serwerów umiem się obchodzić z komendami itp

 

Ile gram w minecrafta?:4lata od 1.6.6 do 1.8.1

 

Ile jestem w stanie dopłacić do servera? (Opłata OBOWIĄZKOWA to 23zł.):

 

3 Hobby, zainteresowania:gotowanie piłka gry

 

Posiadam Mikrofon? (Tak/nie):tak

 

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?:sporo

 

Dlaczego akurat ja?:poniewaz jestem ogarnienty

Opublikowano (edytowane)

4lata od 1.6.6 do 1.8.1

 

O Fu*k xD 4 lata ? i od 1.6.6 do 1.8.1 ? To max 4 miesiące nie lata człowieku xD :P

 

@ to moze teraz ja :) ?

Imie/Ksywka: Konrad

Wiek: Wiek tu nie ma znaczenie , wązne jest to czy ktoś jest ogarnięty czy nie . Mam mutacje głosu to chyba wystarczy żeby ocenić ile mam lat .

Doświadczenie: Duże , serwer hamachi , były mod na serwerze Extremecraft i byłu admin na upadłym serwerze EXCMINECRAFTMANIA.

Ile gram w minecrafta?: od wersji Beta 1.3 :)

Ile jestem w stanie dopłacić do servera? (Opłata OBOWIĄZKOWA to 23zł.): Niestety tego wymogu nie spełniam ,ale mam nedzieje ,że nie zależy tobie na kasie tylko na ogarniętych LUDZIACH.

Hobby, zainteresowania: Ogólnie Informatyka .

Posiadam Mikrofon? (Tak/nie): Tak ;)

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?: W tygodniu max 5 ale w weekend dużo więcej :)

Dlaczego akurat ja?: Miły , ogarnięty Chłopak . Niegdy łatwo się nie denerwuje próbuje znaleźć jak najlepsze wyjście z sytuacji . Nie mam problemów z ortografią i nie pisze zdań typu

" KUR*WA KUR*WA KTO ROZPIERO*IŁ MI POMNIK ! POBANUJE WAS KUR*Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "
:) Edytowane przez JestemGolcem
Opublikowano

Imie: Iza

Wiek: 14

Doświadczenie: miałam własny server no-hamachi i admina na dedyku znam wiele komend itd.

Ile gram w minecrafta: od bety 1.2 do teraz

Jeśli chodzi o opłate to sie zastanowie czy warto

Hobby: gry (strategie), piłka nożna , matma.

Posiadasz microfon: tak ale nie sprawny

Ile godzin jesteś w stanie poświecić serverowi: w weekend bardzo dużo

Dlaczego akurat ja: bo znam dużo pluginów jestem w stanie ogarnąć do 20 ludzi i jestem ogarnieta :P.

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...