Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MegaTUT]Wszystko o zombie (dla początkujących)!


wyjebisty3rr0r2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam! Zanim coś napiszecie przeczytajcie chodź trochę. Wiem, że jest już TuT o zombie, bo sam go robiłem. Z resztą nie zaktualizowałem go, a bardzo wiele się zmieniło. Jak chcecie to, to jest stary TuT.


http://www.mpcforum.pl/topic/402618-tut-wszystko-o-zombie/page__fromsearch__1
To jest ukryta treść, proszę

CHARIOT WAVE: 10, 12, 15, 17, 19

CRUSHER WAVE: 14, 17, 20

BUSTER WAVE: 17

CRASHER WAVE: 20

 

Kim najlepiej grać (jak 4 slotu nie opisuje to zostawiamy podstawowy):

 

-1 Tryb (Gracz 1,2,3,4 slot):

Enginer [Katana, Beretty, G36C_D,]

Medic [Katana, Beretty, G36C_D,]

Assault [Katana, Beretty, G36C_D,]

Assault [Katana, Beretty, G36C_D,]

 

-2 Tryb (Gracz z Premium, bez G1 [dobrze jest mieć SP 15% UP])

Enginer [Katana, Beretty, G36C_D, MP7A1, AMMO Box, Adrenalina]

Medic [Katana, Beretty, G36C_D, MP7A1, Medic Box, Adrenalina]

Assault [Katana, Beretty, G36C_D, M249, Adrenalina, Stamina]

Heavy Trooper [Katana, Beretty, RPG_7, M124, Adrenalina, Stamina]

 

-3 Tryb (Gracz z Premium, G1 i retaliami [dobrze jest mieć SP 15% UP])

 

Enginer [Katana, Beretty, G36C_D, MP7A1, AMMO Box, Adrenalina, BRON Z RANDOM BOX (np; MP7A1 na 8 Slot)]

Medic [Katana, Beretty, G36C_D, MK 2, MP7A1, Medic Box, Adrenalina, BRON Z RANDOM BOX (np; MP7A1 na 8 Slot)]

Assault [Katana, Beretty, G36C_D, M60, Adrenalina, Stamina, RETAIL]

Heavy Trooper [Katana, Beretty, M202A1_Flash, T-Bomb, M124, Adrenalina, Stamina, RETAIL]

 

Gdzie stać najlepiej: v5e2rl.jpg

 

Jak używać Skill Point: Używamy tylko mając od 10-14 i 20, W ŻADNYM INNYM PRZYPADKU NIE UŻYWAMY!

 

CZĘŚĆ SPECJALNA (2/2):

 

- Zombie = Obrażenia, Występowanie, Umiejętności specjalne, Wygląd.

 

1. Madman Obrażenia 10-15%, Wszystkie mapy, -- ,

2wlrb7b.jpg

2. Maniac Obrażenia 15-20%, Wszystkie mapy, -- ,

5k3x3p.jpg

3. Grinder Obrażenia 25-35%, Wszystkie mapy, -- ,

9kwo0m.jpg

4. Grounder Obrażenia 50-70%, Wszystkie mapy, może biegać szybciej od czasu, do czasu,

2ntwb3d.jpg

5.Heavy Obrażenia 70 - 95%, Wszystkie mapy, -- ,

333zo7t.jpg

6.Growler Obrażenia 65-85%, Wszystkie mapy, może biegać szybciej, atakuje bardzo szybko,

2hhkqpe.jpg

7.Lover Obrażenia 1-100%, Wszystkie mapy, może biegać szybciej, wybucha,

5o7677.jpg

8.Hangedman Obrażenia 0%. Wszystkie mapy, w LightHouse za niego dostajemy skill pointy, wybucha i działa jak m14,

nnp81z.jpg

9.Envy Obrażenia 1-100%. LightHouse. Wybucha jak lover tylko ma większy zasięg.

5o7677.jpgtylko że czerwono-rózowa. Nie mogłem zdobyć jej ss :(

 

BOSSOWIE:

 

1. CHARIOT Obrażenia 100%, Wszystkie mapy, potrafi szybko biegać,

16jfx3q.jpg

2. Crusher Obrażenia 100%, Broken Sunset, LightHouse, -- ,

wj9rx3.jpg

3. Buster Obrażenia 1-100%, LightHouse, Strzela z RPG_7,

21u6vq.jpg

4. Crasher Obrażenia 1-75%, LightHouse, Strzela z M202A1_Flash, ma bardzo szybką regeneracje sprintu,

 

 

To koniec TuT-a. Mam nadzieje, że się przydało. Jak dojdę do 19 i 20 fali w LightHouse, dam ss Bustera i Crashera.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA!

 

Poradnik by wyjebisty3rr0r2

Edytowane przez wyjebisty3rr0r2

RIP STARY LOL
http://i38.tinypic.com/vfuohy.jpg <----- te polaczki

Opublikowano

No dosyć ładnie opisane. Ładniej by wyglądało jak byś zmienił estetyke. Wyśrodkował, zmienił kolory etc.. Like

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

A czemu ja nie moge wybrac tej mapy lighthouse ?;

 

/// doobra juz zczailem jak to wlaczyc ;D

Edytowane przez pavo
Opublikowano

mam ss crashera ale z mojej lezacej juz pozycji i ci nie wysle bo upokazajaco padam jako ostatni ; ( . Co do Bustera pokazuje sie on od 17 fali na 20 jest crasher rzeczywiscie . Powiem tak powinienes dopisac moim zdaniem ze, crusher skreca i bardzo szybko moze wykonac powtornie sprinty czy cos w tym stylu

3007.jpg
Opublikowano (edytowane)

Napewno przyda sie poczatkujacym....

tylko pobaw sie grafika zmien kolor czcionke rozmiar bo takie to troche "martwe" :(

Masz Like'a za robote...

 

PS:pogadaj z Moderatorami moze to przypna :P

 

@down

Oj tam Oj tam... :P

Pomazyc nie mozna :P :P

Edytowane przez b4rt4z

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

W tych bossach raz napisałeś "Crusher" a raz "Crasher", które jest poprawne? o.O

Opublikowano

W tych bossach raz napisałeś "Crusher" a raz "Crasher", które jest poprawne? o.O

 

Poprawny jest "Crusher", ale to chyba bez znaczenia :)

 

@Top..

 

Ładny poradnik, sugeruje jeszcze ładnie kolory pododawać, wtedy bedzie extra :) Like!!

Huehue

:)

 

1753048381.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...