Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Buty wiatru jako zwykłe buty


SϒS™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc , dzisiaj wpadlem na pomysl aby z butów wiatru zrobić zwykłe butki , być może komus się to przyda być może nie ,

ale wazne zeby choć troszekczę się dzialo w dziale poradnikow i dl.

1.Wchodzimy do navicat -> player -> item_proto

2.Szukamy jednego z poniższych ID butów wiatru

72701 Buty Wiatru
72702 Buty Wiatru
72716 Buty Wiatru+

3.Zmieniamy wybranych przez siebie butków wpisy w item_proto

type:2
subtype:4
weight:0
size:1
antiflag:0
flag:0
wearflag:4

4.Cieszymy się że możemy zakładać buty wiatru jako normalne buty

 

Kiedy się to może przydać ?

Jezeli nasz serwer jest pod zarobek i na początek dajemy buty wiatru ,które są zmienne

z zwyklymi butami ,a dzieci is chcą i zwykle buty i wiatru ,więc kupią te oryginalne z ISu :P

Pozdro.

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Jeszcze trzeba questa usunąć u kapitana żeby nie dawał butów.

ps. bez sesnu

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

Napisałem baranie po co ..

Czytaj ze zrozumieniem

Kiedy się to może przydać ?

Jezeli nasz serwer jest pod zarobek i na początek dajemy buty wiatru ,które są zmienne

z zwyklymi butami ,a dzieci is chcą i zwykle buty i wiatru ,więc kupią te oryginalne z ISu

Pozdro.

@krzywy's bez sensu to jesteś ty. Jaki quest ? oO

Może ktos dodal na swoj serwer quest u kapitana na te buty plebsie , wez kurwa

ludzie ..przez takich spamerów i takich ''ciotuff'' potem slyszymy na epvp czy innych forach iż

na naszym siedzą sabe : zjeby ,nieuki,dzieci 'neo' i wiele innych zgorszeń . Pozdro. Caly czas się wkurwiam !

Kokosz ma racje. Ogarnijcie się ! ( Nie mówię tego do mniejszej społeczności mpc ,tylko do tych

nie chcianych :) )

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

grabisz sobie, oj grabisz.

 

 

Po co piszesz takie tematy to bez sensu.Po co komuś z butów wiatru robić normalne buty.

 

racja.

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

@krzywy grabić to możesz liście na cmentarzu , dzisiaj masz do tego okazję .

Ja się wypowiedziałem już na swój temat ,dostaliście tut ' fakt jak to pixen ujął mini-tut ale zawsze

ten % całego tuta jest. Nigdy nie wiesz kiedy ktoś będzie tego potrzebował . Pozdro

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

@krzywy grabić to możesz liście na cmentarzu , dzisiaj masz do tego okazję .

Ja się wypowiedziałem już na swój temat ,dostaliście tut ' fakt jak to pixen ujął mini-tut ale zawsze

ten % całego tuta jest. Nigdy nie wiesz kiedy ktoś będzie tego potrzebował . Pozdro

 

Nie jestem katolikiem i nie mieszkam w Polsce.

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

A ja wręcz przeciwnie jestem katolikiem i mieszkam w Polsce . Widzisz ile nas różni ? Jak dzielimy się poglądamy ...

My dwaj to dwa różne światy ,i dlatego się nie zgadzamy . Pozdro. Grabiarzuu ..

@Topic

Jeżeli nadacie jakimś sztyletą :

subtype:4

to będzie je wojownik nosił na nogach :P

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

A ja wręcz przeciwnie jestem katolikiem i mieszkam w Polsce . Widzisz ile nas różni ? Jak dzielimy się poglądamy ...

My dwaj to dwa różne światy ,i dlatego się nie zgadzamy . Pozdro. Grabiarzuu ..

@Topic

Jeżeli nadacie jakimś sztyletą :

subtype:4

to będzie je wojownik nosił na nogach :P

 

Aha, czyli jak nie mieszkam w Polsce i nie jestem katolikiem to się nie dogadamy?

Hahahaha weź nic nie wiesz o komunikacji .

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

krzywy weź odpuść, bo wychodzisz w tym momencie na idiotę.

Jak ktoś siedzi w mysql to wiadome, ale tak to tutek w sumie okej, i nie piszcie że nikomu się nie przyda, bo nie wiadomo.

Lajk

Opublikowano

Boże ale macie problemy... Chłopak sie napracował. Komuś sie nie podoba niech zatrzyma dla siebie durne komentarze mi sie tam podoba łap +

316b4wgcc5pk8.gif316b4wgcc5pk8.gif
Opublikowano

@UPy dzięki chłopy za obronę .. Temat można zamknąć . Pozdrawiam :)

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

dzisiaj pisałem poradnik jak zwiekszyc pd pierscionka expa ale przypadowo wylaczylem przegladarke a drugi raz mi sie nie chcialo pisac ;P

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

wynulowałeś tylko flagi i antiflagi.

 

to już nie łatwiej zrobić osobne buty z ta samą ikoną?

 

@false

 

sam możesz wypierdalać :)

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

@Sensual wiem że nie powinienem tego udostępniać no ale co się nie robi dla userów mpc ;*

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

I Like IT!!

Przyda się dzieki ;P

10 Postów[√]

30 Postów[√]

50 Postów[√]

100 Postów[X]

150 Postów[X]

200 Postów[X]

230 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

Opublikowano

Można dodawać , tylko że ich nie widać .. pytajcie glinki on będzie wiedział która funkcja odpowiada za widoczność bonów

(bony są , bo po wlozeniu nazwa itemku robi się żółta) , można zrobić to tak : w navicat nadajecie bony stałe , potem

w item_proto klient dajecie takie bonusy jak w navi. <-- ze stałymi to wygląda tak ,a za zmienną napewno odpowiada jakaś tam funkcja =)

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...