Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Ustawienia, nic nie widzę w gazie


EPE

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Elo

Ostatnio kupiłem sobie nowego laptopa i zainstalowałem na nim CA, jednak mam spory problem,

ponieważ gdy wejdę w gaz lub w ogień, i jak wbiję sobie medkit to nic nie widzę

na starym PC normalnie wszystko było przezroczyste, a ustawieniami CA też kombinowałem i nic nie daje.

Umie ktoś to ogarnąć?

 

sreeny co mi się dzieje: http://imageshack.us/g/403/combatarms00u.jpg/

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

grafika słaba ? to jedyne rozwiązanie...albo zainstaluj najnowsze sterowniki do karty..

 

po za tym laptopy nie nadają się do gry w CA bo z reguły mają słabe grafiki...;)


ehh.:)

Opublikowano

co z tego, że małe ale karty typu chipset family itp nie nadają się kompletnie do grania w tą grę...a takie g*wna ładują do lapków najczęściej...


ehh.:)

Specjalista
Opublikowano

kolego nie wypowiadaj sie bo mój laptop został kupiony pod gry właśnie, nie prosze o opinie na temat laptopa, więc nie rób mi tu offtopu, a sterowniki mam najnowsze

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

laptop pod gry ?? haha pierwsze słyszę...napisz tak na pclab to Cię wyśmieją ;)

 

pod gry są PC-y..ale spoko...

 

wejdź w ustawienia grafiki i kliknij "deatiful" czy jakoś tak...żeby samo Ci dopasowało ustawienia i zobacz czy coś pomoże...;)


ehh.:)

Opublikowano

Spiepszyła ci się grafika w grze. Albo ustawiłeś coś w grze nie tak, użyj może ustawień domyślnych.

Specjalista
Opublikowano

laptop pod gry ?? haha pierwsze słyszę...napisz tak na pclab to Cię wyśmieją ;)

 

pod gry są PC-y..ale spoko...

 

wejdź w ustawienia grafiki i kliknij "deatiful" czy jakoś tak...żeby samo Ci dopasowało ustawienia i zobacz czy coś pomoże... ;)

wcisnąłem default już dawno temu

a Twój świat ogranicza się tylko do twojego miasta, faktycznie może w twoim sklepie nie ma takich

ale wejdź sobie na stronkę bestbuy i zobacz jakie tam są :>

a swojego laptopa właśnie tam kupiłem, system i sterowniki są amerykańskie

u kolegi na stacjonarnym też to samo jest, oboje mamy sevena 64 bit

 

 

@down, proszę Cie abyś się w tym temacie już nie odzywał skoro nie możesz mi pomóc, ja proszę o pomoc a nie opinie na temat komputera!

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano (edytowane)

Boże, widzisz i nie grzmisz. Czy wy "giercomani" nauczycie się że w gierki na czymś musicie grać - to coś to nazywa się Personal Computer PC (lub konsole ps3, x360). Granie wiąże się w jakimś stopniu ze znajomością podzespołów bazowych PC (ram, procesor, grafika, hdd, zasilacz).

Także zapraszam do lektury (po link możesz na PW się odezwać).

 

i nie pier*ol mi głupot, że kupiłeś "laptopa do grania" bo płakać mi się chce i żal mi Ciebie...

 

 

PS.

wypisz podzespoły tej "maszyny" ;)

Edytowane przez ILoveVomitI


ehh.:)

Opublikowano

Dobra spokojnie ludzie.

Bo flam się zrobi i bd blok na 3 dni + warn.

A chyba tego nie chcecie ???

...

Mój brat ma laptopa Szajsung R530 i CA na najwyższych lata na ponad 120 FPS tak tylko dla info ;)

Co do Cb...

Sprawdz pobaw się tam cieniowaniem i takimi gównami co dużo żrą ....

Jak nic..zainstaluj jeszcze raz na inną partycje bo może coś zle się zainstalowało.

Bo tak grasz i nie widzisz grazu itp..to chujowo.

Opublikowano

@ILovevomitI

Ryj. Kumpel na lapku niszczy mojego PC'ta, na którym każda nowa gra działa na max, a na testach wychodzi gorze.

(jak co to specyfikacja mojego pc.

Amd phenom II X4 3,2Ghz

4GB DDR III

GTX 560TI 2.5Gb )

 

@topic.

po pierwsze podaj specyfikacje swojego komputera, nie chce abyś podał mi link do sklepu, ale sam masz wypisać z tego co masz w komputerze.

TLS_Trololo.png

Dawniej Lenart

Opublikowano

@max ty moderatorem działu jesteś?

 

@topic przeinstaluj grę ale wcześniej zainstaluj sterowniki nowe

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

zrob reinstall ca i kup lepsza moze karte graf widzisz ze dziala na kompie a na laptopie nie tak btw: laptopy sa do pracy tp firma lub szkola bo zawse gdziesz idzesz itd i masz swoj laptop ja tylko mowie ze mozesz se kupic laptopa gdzie chesz ale i tak nie sa go grania idz sie informatyka spytaj.... a takie pytanie moze cos na pc przestawiales w ca lub ustawieniach rodzielcos lub cos takiego zobacz co sie ruzni w pc a laptopie...

Specjalista
Opublikowano

ej ale na moim starym laptopie normalnie widzę, to jest coś chyba nie tak z windowsem

a stary laptop jest 2 razy gorszy od tego, więc to od parametrów nie zależy

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Żaden win i inne gówna. To jest wina CA jak nic -_- Mam coś podobnego czasami,że sobie idę i robi mi się ciemno ..

 

Próbowałeś reinstalem CA ?

9368_gold.png

Specjalista
Opublikowano

tak, ale ja tak zawsze mam, to jest po prostu jakieś ustawienie zagęszczające mgłę

na cabinie i BL w gazie też mi się ciemno robi

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...