Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Echo dzwięków i przycinanie się ich... HELP!


xArtemzx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, zainstalowałem dzisiaj Battlefielda 3 zadowolony i nagle patrze że jak strzele to dźwięk powtarza się kilka do kilkunastu razy!

tak samo z innymi dźwiękami nie tylko strzelania. Tak więc w czym problem? pomóżcie!!! pls! nagrody będą! ;D

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Masz za słaby procesor :P

Mogę się założyć że masz 2 rdzenie.

A co z tym zrobić :huh: hmmm... praktycznie nic się nie da zrobić, chyba że zmniejszysz grafikę w grze.

Możliwe że patch co za niedługo wyjdzie coś zmieni

_____________________________________________

veteran-icon-bf2.pngveteran-icon-bfbc2.pngveteran-icon-bf3.pngveteran-icon-bfheroes.pngveteran-icon-bfp4f.png

Gawrosz-PL.png

Opublikowano

tak mam 2 rdzeniowy... nie ma żadnego patcha który to poprawi? może sterowniki do karty dźwiękowej zainstalować?..

ale procesor mam wielki ponad 7 Ghz... więc nie wiem w czym problem? na pudełku pisze że minimum 2 a ja mam o 4 Ghzy więcej..

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Nie to nic nie da że wymienisz stery od dźwięku.

Wyszedł już szósty patch, ale jeszcze do tej pory tego nie poprawili.

DICE pracuję cały czas nad poprawkami, miejmy nadzieje że ten co wyjdzie za niedługo poprawi optymalizację gry.

Aaa dźwięk się tnie ponieważ procesory 2 rdzeniowe nie radzą sobie z obsługą tak dobrej grafiki + dźwięku

Dobrze by było mieć 4 rdzeniowego

_____________________________________________

veteran-icon-bf2.pngveteran-icon-bfbc2.pngveteran-icon-bf3.pngveteran-icon-bfheroes.pngveteran-icon-bfp4f.png

Gawrosz-PL.png

Opublikowano

W internecie ktoś jako rozwiązanie dla tego problemu, podaje następujące czynności:

1. w opcjach video wyłączyć "Ambient Occlusion"

2. w opcjach audio wyłączyć "Enhanced stereo mode"

Sh00t4you_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

A to są 2 rdzeniowe procesory o taktowności 7 GHz ? o.O

Ziomek nie nabijaj postów, bo coś Ci to nie wychodzi.

 

@xArtemzx

To Ci nic nie da że zmienisz coś w ustawieniach Audio lub w sterownikach dźwięku, serio...

Możesz zmniejszyć rozdzielczość w grze wtedy nie będzie tyle przycinek.

A najlepiej napisz parametry swojego kompa

_____________________________________________

veteran-icon-bf2.pngveteran-icon-bfbc2.pngveteran-icon-bf3.pngveteran-icon-bfheroes.pngveteran-icon-bfp4f.png

Gawrosz-PL.png

Opublikowano

Procesor: Pentium® Dual-core CPU E6600 @ 3.06 GHz 3.07 GHz

32 Bity Win7

około 600 GB miejsca

Wolne około 460 GB

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Procesor w miarę, tylko jeszcze nie wiem jaką masz grafikę, bo nie podałeś :)

Ale nie ma co kombinować, zmniejsz rozdzielczość w grze i to powinno pomóc.

Jeszcze jedno. A gra z neta czy kupiona ?

_____________________________________________

veteran-icon-bf2.pngveteran-icon-bfbc2.pngveteran-icon-bf3.pngveteran-icon-bfheroes.pngveteran-icon-bfp4f.png

Gawrosz-PL.png

Opublikowano

mam podkręconego do 3.6Ghz 2rdzenie :P i tak do gra jakoś chodzi :P

Tzn pamiętam że długo bawiłem się z tym dźwiękiem :P

Ja tam ma oryginała

1373369406-U138092.png

Opublikowano

@2x up. To radze ogarnac swoje...

 

Bo to co ty gadasz to jest idioctwo roku!

 

Jak nie -.-, jakby to bylo od procesora by sie gra zawieszala lub wylaczala.

Co ma dzwiek do procesow? Proces odpowiada za strukturalna czesc gry.

Karta Graf. od oprawy graficznej

Karta Dzwiekowa od oprawy dzwiekowej, jak i innych bzdzetow...

 

Tutaj wina lezy po ustawieniach gry na audio, lub karta dzwiekowa jest w slabszej jakosci niz jest wymagana.

Opublikowano

@ up.

Wejdź sobie na forum EA i poczytaj że większość procesorów z dwoma rdzeniami ma problemy z dźwiękiem.

Pisali o tym nawet na g4g jak i wielu innych portalach o tematyce BF 3

_____________________________________________

veteran-icon-bf2.pngveteran-icon-bfbc2.pngveteran-icon-bf3.pngveteran-icon-bfheroes.pngveteran-icon-bfp4f.png

Gawrosz-PL.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...