Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka.

dzisiaj zrobilem sobie format calego komputerka i napotkało mnie kilka bledow.

wszystko pieknie sie zainstalowalo, lecz jak chcesz wlaczyc komputer to mi sie resetuje.

kolejnym razem daje aby naprawilo system i wyskakuje raport o bledach i nic sie nie da zrobic.

ma ktos jakies rady?

system jaki chce zainstalowac to windows7 32bit.

w83od2.jpg

Opublikowano (edytowane)

UltraISO + Pendrive + *.iso (plik iso można również zrobić z oryginalnej płyty, więc ten sposób to nie piractwo)

A więc:

Odpalasz plik *.iso w programie UltraISO

Na pasku wybierz: Bootowalna -> Zapisz obraz dysku...

W tym oknie, które Ci wyskoczy wybierz literke dysku, z pendrive i zaznacz weryfikuj. Następnie kliknij zapisz.

Po zakończeniu wkłądasz pen'a do portu USB, odpalasz kompa (i przy ładowaniu biosu - pierwsze "okienko" po starcie systemu) klikasz F12 (bootowanie) wybierasz pen'a. W trakcie instalacji powinno automatycznie sformatować dysk i zainstalować.

 

 

Miałem podobny problem i ww. sposób mi "pomógł" (co chwile mi BlueScreena wywalało - 5min po starcie systemu - Win XP) ;)

 

/edit2

Często po instalacji z płyty napęd pomija jakiś plik. Z pendrive się dłużej instaluje, ale wg. mnie jest lepiej. (przeinstalowywałem system z CD - oryginał - i nadal wyskakiwał BlueScreen, po instalacji z pena jeszcze nie wyskczył. :D - minęły 2tyg)

 

/edit3

Jeżeli jesteś po formacie to ten sposób Ci nie zaszkodzi a może pomóc

Edytowane przez krycha1996

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...