Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana cen w coins w MU item shop (global)


HabbaBabbaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam!

Jakiś czas temu przez przypadek, udało mi się odkryć, że wszystkie ceny itemów w naszym MU ITEM SHOP(MIS) są zawarte w plikach na naszym komputerze.

Krótko jak to się wydarzyło:

Po patchu cena p2p na tydzień miała zostać podniesiona na 800w coins z 400w coins.

Włączyłem clienta z grą, patch się nie zrobił(wyskoczył error przy download), odpaliłem grę, wchodzę do MIS i mam wszystko po starej cenie p2p na tydzień za 400 w coinów. Kupiłem z mojego konta ubyło tylko 400w coins, a nie 800.

Wszystko siedzi w folderze data>ingameshopscript.

Warto robić sobie kopie zapasowe z patchami, a później podmieniać, żeby kupić sobie coś taniej, ja tak robię.

Jednak nie napisałem tego tematu tylko żeby was o takich możliwościach poinformować, ale również, żeby zrobić coś wspólnie.

Skoro ceny itemów zawartych w MIS są na naszym Pececie to warto trochę pomyśleć,pokombinować abyśmy nie musieli płacić takich kosmicznych cen. Ciekam na pomysły, sugestie, porady.

Edytowane przez HabbaBabbaaa
Opublikowano

Ostatni raz kiedy tam zaglądałem i zmieniałem cenę na 1 lub 0 wcoin to i tak nie zadziałało. Klient chyba i tak nie wysyła ile płaci tylko za co więc nadal to serwer decyduje o cenie. Oczywiście mogę się mylić ponieważ sprawdzałem to kawałek czasu wstecz a mogły się pojawić zmiany.

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

Stworzyłem sobie bibliotekę danych plików z cenami podczas przeceny. Wszystko ze swoją datą i ceną danego przecenionego przedmiotu. Gdy chce sobie kupić powiedzmy p2p na tydzień to podmieniam pliki i mam p2p o 400w coinow taniej.Robię to od 3-4 miesięcy.

Opublikowano (edytowane)

Po patchu cena p2p na tydzień miała zostać podniesiona na 800w coins z 400w coins.

Włączyłem clienta z grą, patch się nie zrobił(wyskoczył error przy download), odpaliłem grę, wchodzę do MIS i mam wszystko po starej cenie p2p na tydzień za 400 w coinów. Kupiłem z mojego konta ubyło tylko 400w coins, a nie 800.

 

Wiesz nie chce podwazac twojego textu ale napisales, ze odkryles to przez przypadek gdy podniesli cene z 400 na 800 o ile pamietam mialo to miejsce z tydzien (moze 2) temu.

 

Robię to od 3-4 miesięcy.

To conajmniej dziwne...

 

maly edit:

Sprawdzilem to i pozmienialem ceny. Oczywiscie wyswietla np ticket za 1 coin. Niestety jest jakis bug obecnie z xshopem i nie mozna nic kupic wiec nie potwierdze tego dzisiaj.

Nie sadze, ze to zadziala. Dlaczego? Dlatego ze ten text to zwykly output i z pewnoscia nie sluzy do niczego innego jak tylko wyswietlania.

Np zmienilem wartosc blessow z 30 na 100 (mozna je kupic w xshopie za goblin pointy) czy to ozncza ze dostane 100? oczywiscie, ze nie bo to tylko text. To samo tyczy sie cen to tylko zwykly text.

Miraseq ma racje ( jak zawsze) klient wysyla tylko zapytanie, a server i tak sprawdza cene. Co do gold ticketu nie potwierdze dzis ale sprawdze jak tylko naprawia bug.

Edytowane przez Nabz0r
Opublikowano

 

maly edit:

Sprawdzilem to i pozmienialem ceny. Oczywiscie wyswietla np ticket za 1 coin. Niestety jest jakis bug obecnie z xshopem i nie mozna nic kupic wiec nie potwierdze tego dzisiaj.

Nie sadze, ze to zadziala. Dlaczego? Dlatego ze ten text to zwykly output i z pewnoscia nie sluzy do niczego innego jak tylko wyswietlania.

Np zmienilem wartosc blessow z 30 na 100 (mozna je kupic w xshopie za goblin pointy) czy to ozncza ze dostane 100? oczywiscie, ze nie bo to tylko text. To samo tyczy sie cen to tylko zwykly text.

Miraseq ma racje ( jak zawsze) klient wysyla tylko zapytanie, a server i tak sprawdza cene. Co do gold ticketu nie potwierdze dzis ale sprawdze jak tylko naprawia bug.

w jaki sposób zmieniłeś cenę na 1 coin?

Nie odnoszę się do tego co napisałeś wcześniej, nie założyłem tego konta żeby nabijać posty bo i tak te forum w dziale mu online dawno umarło.

Opublikowano

Zedytowalem te pliki. Poza zmiana cen mozesz zmienic nazwy przedmiotow w xshopie. Z tym, ze to wszystko nie wplywa na zakup przedmiotu.

To wszystko widzisz u siebie lokalnie. W momencie wyslania zapytania czyli np probujesz kupic gold ticket, ktory u Ciebie jest za 400 coinow server przyjmie rzadanie i jezeli srodki na Twoim koncie (pamietaj, ze sa one po stronie servera) sa wystarczajace to zakupi ten ticket. W tym przypadku server sprawdzi czy posiadasz 800 coinow poniewaz cena jest ustalona po stronie servera.

Od tego jest to forum by sie czyms podzielic wiec nie rozumiem czemu piszesz o nabijaniu postow.

Wedlug mnie wciskasz tutaj kit. Nie twierdze, ze nie mozna oszukac xshopa ale napewno w ten sposob to nie zadziala.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...