Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

UWAGA Nowe projektu koszulki polskiej reprezentacji.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wszyscy wiedzą fala protestów po prezentacji nowych koszulek reprezentacji jest ogromna. I słusznie.

W związku z tym polacy postanowili podsunąć pzpn-owi kilka projektow koszulek na nowe sezony.

Oto One: ( ja osoboście prawie polałem się ze śmiechu ogladając te cudne kreatywne projekty)

 

http://www.weszlo.com/news/8445-Koszulka_MULTI-KULTI_na_Euro_2012_-_pierwsze_projekty

 

A tak od siebie, fajnie by było jak by osoby które kupiły bilety nie poszły na mecze albo chociaż wstrzymały się od spiewania hymny narodowego i kibicowania bo już przecież nie ma po co, Prawda?

Opublikowano

Gówno mnie to obchodzi czy tam będzie ten orzeł czy nie, pomimo że tam jest, tylko w bardziej nowoczesnym wydaniu. Ja i tak się na koszulki nie będę patrzył i wątpię czy ktoś podczas meczów będzie zwracał na to uwagę.

Nie róbcie już kurwa z igły wideł, bo ta cała walka o symbole śmieszna zaczyna się robić.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Gówno mnie to obchodzi czy tam będzie ten orzeł czy nie, pomimo że tam jest, tylko w bardziej nowoczesnym wydaniu. Ja i tak się na koszulki nie będę patrzył i wątpię czy ktoś podczas meczów będzie zwracał na to uwagę.

Nie róbcie już kurwa z igły wideł, bo ta cała walka o symbole śmieszna zaczyna się robić.

 

Nie w nowoczesnym, tylko w wydaniu PZPN.

Opublikowano

Ja nie jestem też zbyt patriotyczny czy przywiązany do somboli (jakich kolwiek) ale tu już nawet nie chodzi o samego orzełka tylko to Jeb*** pzpn, Stare dobre hasło znów powraca do łask.

Fajnie było by usłyszeć je na wrocławskim stadionie miejskim :D

Opublikowano

A to nie chodzi by te koszulki były wygodne? Ją się nie znam, bo.nie wiem co.mam oglądać by nie popaść w depresję. Aczkolwiek nasz orzeł być na koszulce powinien.

Opublikowano

Jest to troszkę dziwne że dali to logo PZPN , jakby na złość kibolą...ale nie zwracajmy na to uwagi tylko czekajmy na mecz z Włochami to wtedy się dowiemy jak grają nasi gwiazdorzy

:)

25167105506803531859.png

"Wyjazd rzecz święta"

Opublikowano

dobrze ze na codzien herb PZPN-u nie jest naszym symbolem narodowym troche przesadzili ale to nic w porownaniu do czerwono bialych rekawkow w starym stroju :P

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...