Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Siemka mam do was pytanko czy jest może taki program który zapisuje ci co wspanialej na klawiaturze??

PS: A czy kbw jest może jakieś zagrożenie ze nie mozna korzystać z tego czy coś(policja może przyjechac ;p)?

Zbieram -

Weteran
Opublikowano

Pisz jaśniej, chodzi ci o keyloggera?

Na tym forum tego nie popieramy, zresztą za darmo tego nie znajdziesz.

PS: A czy kbw jest może jakieś zagrożenie ze nie mozna korzystać z tego czy coś(policja może przyjechac ;p)?

Tak, mogą ci zrobić wjazd na chatę z granatami w ręce, przez okno.

Opublikowano

key logger jest to program do zapisywania przyciskow wcisnietych na klawiaturze , wiekszosc ludzi korzysta z tego do hakowania ludzi w grach miedzy innymi TIBIA itp itd...

Ten program mozna znalesc na stronach jest on darmowy ale zazwyczaj w kreatorze takiego darmowego keya jest wrzucony rzyjsc wiec nie polecam darmocych , sa na allegro programy ktore chronia przed dziecmi i widac co sie wciskalo ale to tylko do gier .

Polecam samemu sobie napisac takiego key loggera w programie jezykowym:P podajze w delphi

Opublikowano

Deklu, jak chcesz być pro haxxiorem, to sobie odpuść... Zrobiłem eksperyment... Wrzuciłem własny "Keylogger creator" na youtuba, i po tygodniu już ku*wa 100 osób się złapało -.- Ale się podjarałem jak nie był wykrywalny :D Ale Kaspersky ma te przeklęte aktualizacje... Już wykrywalny :<

Opublikowano

Deklu, jak chcesz być pro haxxiorem, to sobie odpuść... Zrobiłem eksperyment... Wrzuciłem własny "Keylogger creator" na youtuba, i po tygodniu już ku*wa 100 osób się złapało -.- Ale się podjarałem jak nie był wykrywalny :D Ale Kaspersky ma te przeklęte aktualizacje... Już wykrywalny :<

 

haha ale w sumie fajnie sie z takim czymś można pobawić

×
×
  • Dodaj nową pozycję...