Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam team'u (Poważny projekt) [80 Slotów]


fifi77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam.

Zaplanowałem zrobić własny server minecrafta na profesionalnym dedyku.. (Dokładniej, korzystam z witryny ownserver.pl)

Posiadam tam liczne środki na koncie, lecz oczywiscie samemu nie dam rady założyć i ogarnąć servera ; )

 

Poszukuje ekipy która pomogłaby mi w tym o to planie..

Dokładniej plannuję zrobić 80 slotowy server, wyglądający mniej więcej tak że:

 

Mamy miasto.. Po lewej stronie miasta jest trochę działek dla VIP, oraz dla ludzi którzy zarobili sporą ilość pieniędzy (Plugin /jobs).

Po 2 stronie mamy wielki las, pustynie, opuszczone kopalnie.. I tam właśnie większa ilość Graczy będzie się osadzać..

Server będzie podobny do Survivala..

Tzn:

-Będzie plugin ustalający LOSOWE godziny PVP. (ok. 3 godzin w ciagu dnia, 1 godzina w ciągu nocy)

-Każdy przedmiot/surowiec będzie trzeba zdobyć i zrobić samemu (bez szajsów tylko /kit tools) i liczyć się z tym że Inni Gracze będą mogli je zniszczyć/ukraść ; )

-Będzie możliwość założenia osady, a potem przydzielenie/ sprzedaż działki Komuś

-Będą sklepy w których będzie można sprzedawać stacki itemów (64x) za ustaloną ilość pieniędzy (spr. /money) którą potem można przeznaczyć na działkę/osadę.

 

 

Kogo poszukuję i co oferuję w zamian?

Na server poszukuję rozgarniętych ludzi. Tzn.

-2 Administratorów.

-3 Moderatórów

-ok. 10 Tutorów. (Ludzi którzy będą grać jak normalni gracze, lecz mają prawo udzielać się w naradach, a Ich główne zadanie to raportowanie bugów i banowanie graczy nie przestrzegających regulaminu).

 

Co Ci ludzie dostaną w zamian? :

- Darmową osadę/działkę (w zależnośći od włożonej pracy w server)

- Własną Rangę (Napis przed nickiem ; ) )

- Sławę u Graczy..

- Świetnie spędzony czas.

 

 

Jeśli chodzi o zarobki z servera..

Nikt nic nie otrzymuje. Te pieniądze które przyjdą jako owoce ciezkiej pracy, pójdą na urozmaicanie servera.. (Dokupienie slotów, zatrudnienie profesionalnych mapperów, lepszy hosting itd..)

Gwarantuję że ja także nie wezmę z tego ani 1 grosza, chociaż już sporo włożyłem w Ten server ; )

 

 

Ale do rzeczy... Każda zainteresowana osoba, ma obowiązek napisać podanie według tego wzoru:

 

 

Imie/Ksywka:

 

Wiek:

 

Doświadczenie:

 

Ile gram w minecrafta?:

 

Ile jesten w stanie dopłacić servera?:

 

3 Hobby, zainteresowania:

 

Posiadam Mikrofon? (Tak/nie):

 

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?:

 

Dlaczego akurat ja?:

 

KONTAKT:

 

 

Podania proszę pisać na forum. Wszelkie pytania/prośby lub zgłoszenia (dla niecierpliwych ; ) ) proszę kierować na

 

gg: 13147470 Skype: Melman089

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Edytowane przez fifi77

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Imię/Ksywka:Kamil

 

Wiek:13

 

Doświadczenie:Byłem adminem na wielu serwerach.

 

Ile gram w minecrafta?:ponad rok

 

Ile jesten w stanie dopłacić servera?:Nic :mellow:

 

3 Hobby, zainteresowania:Komputer, Deskorolka, Stare Monety

 

Posiadam Mikrofon?:Tak

 

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?:4 godz. Dziennie może więcej

 

Dlaczego akurat ja?:Jestem kulturalny, miły.Dużo czasu mogę poświęcić serwerowi.Znam dużo komend.

Opublikowano

Imie/Ksywka:macio

 

Wiek:13

 

Doświadczenie:Mam i miałem swój server lecz ten mój to tylko taki prywatny server dla mnie i kolegów. Znam bardzo dużo komend, potrafię dać cuba itd...

 

Ile gram w minecrafta?:1rok

 

Ile jesten w stanie dopłacić servera?:max15zł

 

3 Hobby, zainteresowania:Komputer,Koszykówka,Zaczynam trochę zabawę z javą.

 

Posiadam Mikrofon? (Tak/nie):tak

 

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?:od 1h do 4,5h dziennie

 

Dlaczego akurat ja?:Ponieważ jestem opanowany,kulturalny,mam własną stronę na xaa.pl którą mogę poświęcić na server. Znam bardzo dużo komend,znam się nawet trochę na pluginach więc mogę pomóc.

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam: Maci00 :]

Opublikowano

@up. Napisz mi na gg.

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano (edytowane)

Imie/Ksywka: Paweł (polishchocolate)

 

Wiek: 15

 

Doświadczenie: Admin na EpicCraft, CraftingExperience i kilku hamachi

 

Ile gram w minecrafta?: 0.5 roku

 

Ile jesten w stanie dopłacić servera?: ok. 15 zł.

 

3 Hobby, zainteresowania: budowanie epickich miast w mc, oprócz tego rysowanie i moto

 

Posiadam Mikrofon? (Tak/nie): tak

 

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?: 2-3h

 

Dlaczego akurat ja?: Nie ma powodu. Możesz wybrać mnie, możesz kogoś innego. Nie będę wypisywał jaki to ja boski jestem bo tak robią tylko osoby >13. Powiem tylko, że mam duże poczucie humoru...

 

W razie czego GG: 5300524 skype: quattro_odd

Edytowane przez polishchocolate
Opublikowano (edytowane)

Imię/Ksywka:Emil/BigPorkchop

Wiek:12 lat.

Doświadczenie:W Minecraft gram jakieś 4/5 miesięcy, lecz wiem więcej niż przeciętny użytkownik w moim przedziale długości grania.Jeżeli chodzi o servery to grałem na wielu serverach na jednym byłem modem.

Ile jesten w stanie dopłacić servera?Opieram się na zasadzie- ty opłacasz server ja pracuję :)

3 Hobby, zainteresowania:Oczywiście Minecraft, piłka nożna, informatyka interesuję się również amatorsko webmasteringiem(Miałem kilka stron o tematyce Minecraft na jednej byłem newsmanem)

Posiadam Mikrofon? (Tak/Nie):Tak.Skontaktować się możemy przez Ts3,Skype

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?Od 2.30 Do 7 godzin dziennie zależy od dnia.Najogrzej jest w środy i poniedziałki.

Dlaczego akurat ja?:Może zacznę inaczej:)Chciałbym kandydować na stanowisko moderatora, lub też Tutera.Dlaczego Ja?- Bardzo się interesuję Minecraft.Również serverami minecraft.Chciałbym pomóc Wam w tzw. Ogarnięciu Servera.Jak mogę tą pomoc Wam zagwarantować?-Dziennie przeznaczam dużo czasu na grę minecraft oraz jeżeli zostałbym modem/tuterem bardzo zależało mi by, aby server był spokojny bez wulgarnych i niekulturalnych graczy.Jeżeli chodzi o mnie i mój charatker.Jestem spokojny i kulturalny.Trudno wyprowadzić mnie z równowagi.Miły dla graczy.Piszę poprawnie po polsku ortografia u mnie to nie problem.Znam się na pluginach, więc jeżeli będziecie mieli jakieś pytania to proszę na Pw również znam wszelkie komendy po najprostsze z ./give po skomplikowane pluginy.

Wszelkie zapytania proszę się kierować na moje gg:38978831.

Proszę o Pozytywne rozpatrzenie mojego podania.Dziękuję i pozdrawiam-BigPorkchop

Edytowane przez BigPorkchop
legav.png

Opublikowano

@up. Napisalem na gg.

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Imię/Ksywa : Marcin/StormChaser

Wiek: 13 Lat

Doświadczenie: W Minecraft'a gram już prawie 1,5 roku, mam spore doświadczenie w tej grze

Ile jestem w stanie dopłacić serwera: Różnie, czasem nie mogę, ale czasami wręcz przeciwnie

3 hobby, zainteresowania: Interesuję się gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi, fingerboardem, deskorolką i Down Hillem

Posiadam Mikrofon: Tak

Ile godzin dziennie mogę poświęcac serverowi: około 3-4 godzin, w zależności ile mam nauki

Dlaczego ja?: Ponieważ jestem osobą znającą się przedewszystkim na Minecraft'cie, potrafie także zaprowadzić porządek na serwerze, pomóc rozwiązać wiele problemów i wiele innych, załączam tutaj także swoje gg: 37477943

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...