Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Błąd podczas łączenia się z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Po dwuletniej przerwie postanowiłem zagrać sobie w Metina na jakimś prywatnym serwerze.Jednak gdy próbuje połączyć się z jakimkolwiek serwerem otrzymuje komunikat "Błąd podczas łączenia się z serwerem".Zdziwiło mnie to, ponieważ Metin2 PL działa mi prawidłowo.Gram na cliencie z 2008 roku.

Bardzo proszę o pomoc.Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Z poważaniem Mike

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedź.

Ściągnełem clienta z 2010 roku, lecz żaden z serwerów nadal nie działa :/

Może jakieś inne sugestie?

 

Zależy na jakim servie grasz, jak na Hamachi to może być przez to, ze nie połączyłeś się z siecią, a jak grasz na Dedykach, to już odsyłam Cię do administracji servera, na pewno będą wiedzieli jak na to zaradzić.

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

Napisz na jakim serwerze próbujesz się połączyć pobierz np. Xenoxmt2 całego klienta , wyłącz antywirusa(ponieważ w launcherze wykrywa wirusa ale to przez to że się łączy z serwerem nie ma tam tak naprawdę wirusa) I wejdż przez xenoxmt2 powinno działać.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...