Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam szukam 10+20 osób które pomogą w rozbudowie stworzeniu forum i prowadzenia go prosze o poważne odpowiedzi chcę stworzyć forum na dłuższy czas (Najlepiej mieć skype)

 

 

A oto lista:

 

ja

 

Programista-CDT (Chyba)

grafik-

sponsor-

inni-

Edytowane przez BuRaK xx

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Po co kolejne forum? Kim Ty bedziesz w zespole? Moze od razu 50 osob zeby latwiej bylo ogarnac wszystkich uzytkownikow. Pewnie skonczy sie tak, ze administracji bedzie wiecej niz userow.

Opublikowano

Zgadzam się, sam prowadze forum do strony to jest bardzo ciężko, żeby ktoś się zarejestrował. Dodatkowo jeśli masz zmaiar na tym samym silniku co tu to musisz wydać 500 zł co jest kompletną stratą kasy. Moje zdanie, nie bież się za to. Chyba że planujesz rozreklamować forum jak na facebooku za parę tysięcy zł.

HTML - znam perfekcyjnie

CSS - nauczony

PHP - właśnie zaczynam się go uczyć

 

http://strona.kociowisko.pl

Opublikowano

Zgadzam się, sam prowadze forum do strony to jest bardzo ciężko, żeby ktoś się zarejestrował. Dodatkowo jeśli masz zmaiar na tym samym silniku co tu to musisz wydać 500 zł co jest kompletną stratą kasy. Moje zdanie, nie bież się za to. Chyba że planujesz rozreklamować forum jak na facebooku za parę tysięcy zł.

 

Pozycjonowanie a nie wprowadzenie forum do strony :P

 

Mimo to zgadzam się w 100%.

Po co kolejne tego typu forum?

Nie rób konkurencji mpc, nie bierz się za to.

Jeżeli już zależy Ci na posiadaniu własnego fora to wymyśl inną tematykę.

Opublikowano

MpcForum konkurencji nie dasz rady zrobić bo tak jak mówili moi poprzednicy w prowadzeniu strony trzeba się pchać rękami zapierać nogami by się przebić.

 

Larry-Chen-Speedhunters-dubkorps-audi-31.jpg

 

 

Opublikowano

Dokładnie. Sam tworzę stronę o kotach. To muszę strasznie duży nacisk robić na nią i wszędzie pisać gdzie się da o reklamę itd.

HTML - znam perfekcyjnie

CSS - nauczony

PHP - właśnie zaczynam się go uczyć

 

http://strona.kociowisko.pl

Opublikowano

DO ZAMKNIĘCIA !!!!

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...