Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Sposób na zarobienie kredytów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć!

Jestem początkującym graczem w DarokOrbit ale znalazłem pewien sposób na zarobek.

A więc kupujemy drony FLAX (max 5 dronów)

Lecimy na dowolną mapkę i rozwalamy Alieny. Tak expimy drony do 6 lvl i sprzedajemy za 2kk

 

1. Dron 100k - 2kk = 1.9kk

2. Dron 200k - 2kk = 1.8kk

3. Dron 400k - 2kk = 1.6kk

4. Dron 800k - 2kk = 1.2kk

5. Dron 1.600k - 2kk = 400k

 

Czyli łącznie zarobek za 5 dronów (chyba) 6.9kk :) + kaska za rozwalone Alieny

Edytowane przez electroman
Opublikowano (edytowane)

drony1fj0.jpg

drony2ue3.jpg

Jak rozumieć tą tabelkę :

 

Liczby wewnątrz tabeli to punktacja jaką otrzymuje dron za walkę ze statkiem wroga

 

Na każdy poziom rozwoju drona potrzeba kolejno

 

1 lvl = 0 punktów

2 lvl = 100 punktów

3 lvl = 200 punktów

4 lvl = 400 punktów

5 lvl = 800 punktów

6 lvl = 1600 punktów

Czy to znaczy,że fenixem szybciej nabiję lvl drona niż ,np. Golcem?

Edytowane przez Aligatron
Opublikowano

z tego co wynika bijąc golcem dron się nie ekspi tylko mi wczoraj wbił 2 irki na 6lvl bocik

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

z tego co wynika bijąc golcem dron się nie ekspi tylko mi wczoraj wbił 2 irki na 6lvl bocik

 

Bzdury. Nie expi się tylko na lordakiach i streunerach, przeanalizuj jeszcze raz tabelkę.

Opublikowano

Kolejny poradnik z serii pt. : "Jak obierać ziemniaki".

 

 

Lećcie na Century Falcona we wrota grupowe to w mig wbijecie 6 lvl :rolleyes:

 

Sproboj go ubic z 1 mp1 , powodzenia.

Opublikowano

iks de

 

10 more

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...