Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Przerobienie query item_proto na możliwość ulepszenia "wyżej".


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam problem dotyczący pieczęci wierzchowców.

Zrobiłem 20 pieczęci i 20 wierzchowców. Są to 4 zwierzaki, po 5 poziomów.

Pieczęcie są ściągane i zakładane według tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/348457-tutsciagane-zakladane-pieczecie/

Jednak nie da się ulepszyć pieczęci "wyżej", gdy przenosze na nią metal.

Teraz zwracam się do was o pomoc:

-bardzo proszę o przerobienie/wytłumaczenia tego zapytania, aby dało się je ulepszać:

To jest ukryta treść, proszę

Nie wiem może trzeba zmienić wartość: flag, antiflag, wearflag, type, subtype. Proszę o pomoc, pieczęć ma być zakładana i ściągana + możliwość ulepszania.

Jeżeli coś jest nie zrozumiałe, proszę pisać.

Pozdrawiam, JonyNawalony.

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Prawdopodobnie nie da się ulepszać przedmiotów o takim typie. Skoro to tylko pieczęć (bez bonów kd itp) to nie lepiej to zrobić w cube ? Masz większe możliwości niż przy ulepszaniu. Tutaj masz program w którym możesz zrobić takie ulepszanie :

To jest ukryta treść, proszę

sygna.png
Opublikowano

Ziomek, to jest podstawa.

Tenma, tak jak myślałem, tego typu przedmioty nie da się ulepszać.

Bonusy właśnie mam w pieczęci, nie w queście. Właśne chcę, żeby z pieczęci 1 zrobić pieczęć 2 ( większe wartości bonusów ) itd.. Żeby ze słabszej na lepszą i tak dalej. Jeszcze pomyślę...

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Ziomek, to jest podstawa.

Tenma, tak jak myślałem, tego typu przedmioty nie da się ulepszać.

Bonusy właśnie mam w pieczęci, nie w queście. Właśne chcę, żeby z pieczęci 1 zrobić pieczęć 2 ( większe wartości bonusów ) itd.. Żeby ze słabszej na lepszą i tak dalej. Jeszcze pomyślę...

 

Miałem na myśli zmienne bonusy nie stałe (czyli te które gracz wsadza poprzez wzmocnienie przedmiotu) Mixowanie tego w Cube jest dobre.

sygna.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...