Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak bocić i nie dostać bana


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rada? Boć tylko gdy jesteś przy komputerze,wtedy ewentualnie możesz się jakoś wykręcić.

Ale to rada tylko dla no-life

Jeżeli ty nie masz szacunku do mnie,ja go nie mam do Ciebie

Opublikowano

Chyba coś takiego jest, ale to jeszcze bardziej Cię pogrąży:P Jak GM napisze do Ciebie, a botek odpisze mu coś ni z gruchy ni z pietruchy to z miejsca banik.

Opublikowano

Najlepiej jest łowić na channelu, na którym znajduję się rynek,

Najlepiej jest łowić w gronie kilku/kilkunastu osób w m1, bądź samotnie w m2

Najlepiej jest łowić w godzinach pracy ?normalnego Polaka? tj. 8-16

Każdy rybak powinien mieć oddzielne konto i oddzielny e-mail, w celach bezpieczeństwa

Nigdy nie łowimy, mając jednocześnie włączone główne konto.

Nigdy nie przekazujemy rybek, małży, pereł poprzez handel. Tylko i wyłącznie wyrzucamy na ziemię jedną postacią i podnosimy drugą.

Nigdy nie nazywamy rybaków podobnie np. Czesiek1 i Czesiek2

Nigdy nie bierzemy rybaków do gildii, grupy.

Nigdy nie łowimy mając jednocześnie włączony sklep na innym koncie

Papka czy Robak? Każdy musi sam sprawdzić, jak mu się lepiej łowi

Najlepsze wędki do połowów to: +2, +4, +5.

Łowienie to loteria. Raz się złowi 20 małży, a raz 2.

 

  • Zawsze łowimy na opcji GM1 bądź GM2, w celu uniknięcia niespodzianki od GM?a
  • Nigdy nie łowimy w ?dziwnych? miejscach typu: środek miasta, skały, środek morza.
  • Konto z ?rybakiem? musi posiadać inny e-mail niż nasza główna postać, lub inni ?rybacy?
  • Nigdy nie handlujemy!! Zawsze przekładamy przedmioty poprzez wyrzucenie na ziemię jedną postacią i podniesienie drugą.
  • Staramy się nie łowić w nocy, gdyż jest to ?niebezpieczna? pora do połowów.
  • Nie tworzymy grupy między ?rybakiem?, a główną postacią bądź innymi ?rybakami?
  • Nazwa ?rybaka? nie może być podobna do nazwy głównej postaci
  • Nie wyrzucamy zabitych rybek pod siebie
  • Zawsze istnieje ryzyko blokady konta! Używacie FishBota na własną odpowiedzialność.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...