Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszkuje ekipy! Mam srodki, serv 80 slotowy ;]


Denis00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zaplanowałem zrobić własny server minecrafta na profesionalnym dedyku.. (Dokładniej, korzystam z witryny ownserver.pl)

Posiadam tam liczne środki na koncie, lecz oczywiscie samemu nie dam rady założyć i ogarnąć servera ; )

 

Poszukuje ekipy która pomogłaby mi w tym o to planie..

Dokładniej plannuję zrobić 80 slotowy server, wyglądający mniej więcej tak że:

 

Mamy miasto.. Po lewej stronie miasta jest trochę działek dla VIP, oraz dla ludzi którzy zarobili sporą ilość pieniędzy (Plugin /jobs).

Po 2 stronie mamy wielki las, pustynie, opuszczone kopalnie.. I tam właśnie większa ilość Graczy będzie się osadzać..

Server będzie podobny do Survivala..

Tzn:

-Będzie plugin ustalający LOSOWE godziny PVP. (ok. 3 godzin w ciagu dnia, 1 godzina w ciągu nocy)

-Każdy przedmiot/surowiec będzie trzeba zdobyć i zrobić samemu (bez szajsów tylko /kit tools) i liczyć się z tym że Inni Gracze będą mogli je zniszczyć/ukraść ; )

-Będzie możliwość założenia osady, a potem przydzielenie/ sprzedaż działki Komuś

-Będą sklepy w których będzie można sprzedawać stacki itemów (64x) za ustaloną ilość pieniędzy (spr. /money) którą potem można przeznaczyć na działkę/osadę.

 

 

Kogo poszukuję i co oferuję w zamian?

Na server poszukuję rozgarniętych ludzi. Tzn.

-2 Administratorów.

-3 Moderatórów

-ok. 10 Tutorów. (Ludzi którzy będą grać jak normalni gracze, lecz mają prawo udzielać się w naradach, a Ich główne zadanie to raportowanie bugów i banowanie graczy nie przestrzegających regulaminu).

 

Co Ci ludzie dostaną w zamian? :

- Darmową osadę/działkę (w zależnośći od włożonej pracy w server)

- Własną Rangę (Napis przed nickiem ; ) )

- Sławę u Graczy..

- Świetnie spędzony czas.

 

 

Jeśli chodzi o zarobki z servera..

Nikt nic nie otrzymuje. Te pieniądze które przyjdą jako owoce ciezkiej pracy, pójdą na urozmaicanie servera.. (Dokupienie slotów, zatrudnienie profesionalnych mapperów, lepszy hosting itd..)

Gwarantuję że ja także nie wezmę z tego ani 1 grosza, chociaż już sporo włożyłem w Ten server ; )

 

 

Ale do rzeczy... Każda zainteresowana osoba, ma obowiązek napisać podanie według tego wzoru:

 

 

Imie/Ksywka:

 

Wiek:

 

Doświadczenie:

 

Ile gram w minecrafta?:

 

Czy jestem w stanie dopłacić coś do servera? (Jeśli tak to ile):

 

3 Hobby, zainteresowania:

 

Posiadam Mikrofon? (Tak/nie):

 

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?:

 

Dlaczego akurat ja?:

 

 

Podania proszę pisać na forum. Wszelkie pytania/prośby lub zgłoszenia (dla niecierpliwych ; ) ) proszę kierować na

 

gg: 13147470 Skype: Melman089

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Opublikowano

Imie/Ksywka:Krystian/Kruciak

 

Wiek:12

 

Doświadczenie:srednie

 

Ile gram w minecrafta?:od 1.4

 

Czy jestem w stanie dopłacić coś do servera? (Jeśli tak to ile):jeśli musiał bym to max 5 zl :( a jeśli nie Musze nic :( szkoda ale nie będę zużywał na grę pieniądze

3 Hobby, zainteresowania:Pilka Nozna,Ogladanie jak barcelona przegrywa, i jak real Madryt wygrywa xD.

 

Posiadam Mikrofon? (Tak/nie):NIE szkoda

 

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?:1 godz min 5 godz max

 

Dlaczego akurat ja?:mysle ze nadam sie na ten serw

Opublikowano

Imie/Ksywka: Norbert/sidur

 

Wiek: 17 lat

 

Doświadczenie: administrator na serverze RaseCraft

 

Ile gram w minecrafta?: gram od ponad roku

 

Czy jestem w stanie dopłacić coś do servera? (Jeśli tak to ile): Do server'a mógłbym dopłacić około 10 zł które w tej chwili posiadam ;p

 

3 Hobby, zainteresowania: informatyka, jęz. angielski i sprawy związane z komputerami

 

Posiadam Mikrofon? (Tak/nie): Tak

 

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?: od 2-5h dziennie

 

Dlaczego akurat ja?: Posiadam bardzo duże doświadczenie z poprzedniego servera, ogarniam większość pluginów potrzebnych do rozgrywki( głównie te pod rpg ale nie tylko), ogólnie jestem osobą asertywną, spokojną i bez żadnych uprzedzeń

 

 

Tak więc tak wygląda moje podanie

 

Pozdrawiam,

MrSidur

Opublikowano (edytowane)

Imie/Ksywka:Krzysiek/Bambo

 

Wiek:15

 

Doświadczenie:spore

 

Ile gram w minecrafta?:od 1.2

 

Czy jestem w stanie dopłacić coś do servera? (Jeśli tak to ile):NIe bidaXD

 

3 Hobby, zainteresowania:Inforamtyka^^ MineCraft Metin2:D Robienie forum do wszystkiego xD

 

Posiadam Mikrofon? (Tak/nie):TAK

 

Ile godzin dziennie mogę poświecać serverowi?:5-6h

 

Dlaczego akurat ja?:HMM dlaczego ja lubie pomagać innym i mam doświadczenie w stawianiu serwerów

Kontakt ze mną:

skype:krzystof.zawadzki

gg:33802535

 

Pozdrawiam BAmbo

Edytowane przez BamboXxX
1325845644-U48159.gif
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...