Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Bronie za Gp można przedłużać renawalami ?


Omek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.Gryzie mnie to od paru dni więc się was zapytam.Czy bronie za GP można przedłużać renawalami ?

Wiem,że nie było można.ale czy to się zmieniło ?

 

macie dowód :

 

1320568696-U144516.png

9368_gold.png

Opublikowano

Nie nie da się, to jest bug tak samo jak na replica też jest forgenable, a nie jest. A po za tym po co chcesz przedłużać jak da się kupić to za GP :D?

Opublikowano

Nie nie da się, to jest bug tak samo jak na replica też jest forgenable, a nie jest. A po za tym po co chcesz przedłużać jak da się kupić to za GP :D?

 

Nie chcę przedłużać tylko się pytam dlaczego tak mam z większą ilością broni za GP ?-.-

9368_gold.png

Opublikowano

może jak dajesz "renew/buy" i przedłużasz tą opcją to taki napis się wyświetla :) ?

 

Nie wiem.Zawsze jak kupuje to biorę opcją "Buy" i nic więcej .

9368_gold.png

Opublikowano (edytowane)

Moze to p90 z tej paczki broni co sie za robienie misji dostawalo albo z jakiejs skrzynki i dlatego tak masz?

 

@down

 

No tera nie ma tej misji, ale byla kiedys

Edytowane przez ziomalq12347

beznazwygr.png


Opublikowano

Moze to p90 z tej paczki broni co sie za robienie misji dostawalo i dlatego tak masz?

 

P90 można kupić za GP i nie dostaje się jej za misje.

Bynajmniej wątpię w to, aby można było dostać ją za misję.

Opublikowano

P90 można kupić za GP i nie dostaje się jej za misje.

Bynajmniej wątpię w to, aby można było dostać ją za misję.

 

Kiedyś dostawało się bronie za wbijanie lvl na tydzień.Może to dlatego tak mam ?

Ale raczej nie skoro mam to samo z innymi broniami -.-

9368_gold.png

Opublikowano (edytowane)

da się przedłużać ;d

 

tutaj dowód:

 

combatarms05q.jpg

Edytowane przez ILoveVomitI


ehh.:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...