Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyglądało MPC w r. 2006 - 2010


lostdharma6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2006:

http://web.archive.org/web/20061106200426/http://www.mpcforum.pl/

 

2007:

http://web.archive.org/web/20070615150455/http://www.mpcforum.pl/

 

2008:

http://web.archive.org/web/20081015013959/http://www.mpcforum.pl/

 

2009:

http://web.archive.org/web/20091128133313/http://www.mpcforum.pl/

 

2010:

http://web.archive.org/web/20100603075809/http://www.mpcforum.pl/

 

Co o tym sądzicie?

Love+Us+Not+Eat+Us.jpg

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

2006:

http://web.archive.org/web/20061106200426/http://www.mpcforum.pl/"]http://web.archive.o...ww.mpcforum.pl/

 

2007:

http://web.archive.org/web/20070615150455/http://www.mpcforum.pl/"]http://web.archive.o...ww.mpcforum.pl/

 

2008:

http://web.archive.org/web/20081015013959/http://www.mpcforum.pl/"]http://web.archive.o...ww.mpcforum.pl/

 

2009:

http://web.archive.org/web/20091128133313/http://www.mpcforum.pl/"]http://web.archive.o...ww.mpcforum.pl/

 

2010:

http://web.archive.org/web/20100603075809/http://www.mpcforum.pl/"]http://web.archive.o...ww.mpcforum.pl/

Sorry ale te linki nie dzialaja :(
Opublikowano

Najlepsze było z 2010.

 

Szkoda,że to już nie wróci ;/

No szkoda, ja tu bywałem jako gość i pamiętam co tu się działo :P

Opublikowano

2009 - mistrzowi dordowi12 rozerwały sie majtki :D ( status )

2008 - WTF? co to jest? O_o

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Z '07 był najlepszy skin, żółty, wspomnienia ;).

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

2009 - Jako gość :) Już w tedy ludzie wiedzieli że Metin to szajs :D D&G miał 6 k postów ;)

2010 - Pierwsze konto :) D&G stwierdził że tu są dzieci Bąbla :D

 

A teraz nie wolno przeklinać :( co to za czasy

 

sasasasae.pngniu.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...