Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Sterownik ekranu przestał działać...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Sterownik ekranu Nvidia 285.64 przestał działać ale odzyskał sprawność"

 

Taki komunikat wyskakuje mi po 5 minutach gry w BF3, po czym gra się wyłącza.

 

Są to najnowsze sterowniki, próbowałem na 285.34 ale jest to samo, a ze starszymi wyskakuje mi błąd, że są za stare i muszę je zaktualizować.

 

Mam Nvidie GTX 560 Ti

Opublikowano

Może karta Ci siada... :rolleyes:

Spróbuj zmniejszyć detale w grze

aaa instalowałeś te stery co Nvidia wypuściła pod Battlefield 3 ? (285,62)

_____________________________________________

veteran-icon-bf2.pngveteran-icon-bfbc2.pngveteran-icon-bf3.pngveteran-icon-bfheroes.pngveteran-icon-bfp4f.png

Gawrosz-PL.png

Bywalec
Opublikowano

Mam dokładnie ten sam problem. Ze sterownikami 285.62 tak samo...

Jeżeli pomogłem, naciśnij "Lubię to".

Opublikowano

Blad jest spowodowany dzialaniem ekspresowym i na wysokiej wydajnosci Karty Graficznej (zapewne te osoby co maja problem, nie maja autentycznej karty graf. ktora byla w komputerze lub jest juz ,,przegrzana", w tym wypadku wyjmijcie karte graf. wyczscie ja, po czym sprawdzcie jej temperature podczas rozrywki programem jakims do tego przeznaczonym)... A sterownik wyzej, jest zapewne w wersji Beta, przy czym jego kompabilnosc z karta graf. jest prawdopodobnie na mniejszej taktownej jak karta dziala podczas gry w BF 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...