Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DESKA CITY [Hamachi] [NO-PREMIUM] !często uruchamiany!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

DESKA CITY

 

Witam! Chciałbym Wam przedstawić serwer o jakże wymownej nazwie DESKA CITY. Całe miasto jest zbudowane z owego surowca. Darmowe działki lub miejsca w motelu, albo piętro w opuszczonej wieży! Poniżej klika fotek (za chwilę zamieszczę). Serwer stoi na hamachi. Oto sieci:
  1. DESKA CITY1 hasło 123
  2. DESKA CITY2 hasło 123
  3. DESKA CITY3 hasło 123
  4. DESKA CITY4 hasło 123
  5. DESKA CITY5 hasło 123
  6. DESKA CITY6 hasło 123

IP ADMIN Mejshek 5.109.187.182

DARMOWE DZIAŁKI!!!

SURVIVAL

SKLEP

KOPALNIA

LAS

PRACA

Ilość slotów - 50

Większość dostępnych pluginów jest wgranych

 

 

 

ZAPRASZAM

:)

Edytowane przez mejshek

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano (edytowane)

Powodzenia. Miasto z drewna napewno jest bardzo ładne, a prezentacja nie mająca podstawowych danych takich jak typ servera, pluginy, sloty, napewno zachęci wiele osób do gry.

 

 

@Down - Tak lepiej. Teraz człowiek wchodzi w temat i już wie że to Survival. Dodaj jeszcze godziny otwarcia mniej więcej.

Edytowane przez FailStunt
Opublikowano

Powodzenia. Miasto z drewna napewno jest bardzo ładne, a prezentacja nie mająca podstawowych danych takich jak typ servera, pluginy, sloty, napewno zachęci wiele osób do gry.

 

Ok. Muszę uzupełnić informacje.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...