Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer No-Hamachi [FB] Online Kilka [H] Dziennie. [WL]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

Chciałbym zaprosić was, na serwer w typie FB

 

 

 

 

 

IP: 89.229.53.25:25565

Miła atmosfera?: U nas zawsze!

Typ serwra?: FreeBuild

Ilość slotów: 20

Potwory?: On

Zwierzęta: On

PvP?: Narazie off

 

SERWER POSIADA WHITELISTE !

 

 

Ogłaszam, została rozpoczęta rekrutacja na GM'ów...

 

Wzór:

 

Imię:

Wiek:

Zainteresowania:

Dlaczego ty?:

 

 

PODANIA NA WHITELISTE JAK I NA GM'A PISAĆ W TYM TEMACIE!

 

 

PIĘCIU PIERWSZYM GRACZOM DAJEMY ITEMY !!!

 

 

 

Serwer jest nowy, pewne rzeczy nie są jeszcze na miejscu, itd...

 

Stronka serwera jest w budowie, rozpoczęto jej budowę o godzinie 12:40, po adres stronki prosimy zgłaszać się na serwerze.

Edytowane przez sLuu
Opublikowano (edytowane)

Rekrutację na white listę składamy w tym temacie, natomiast wzór jest następujący:

 

Nick z gry:

Dlaczego akurat nasz serwer?:

Coś o osobie (krótko i na temat.):

Co zamierzasz wprowadzić do atmosfery serwera?:

Edytowane przez tomus1962
Opublikowano

podanie na WL;

Nick: qwerty909

Dlaczego ten serwer:Lubie serwery FB.

Coś o mnie:Lubię grać w minecrafta jestem miły i kulturalny.

Co zamierzam wprowadzić do atmosfery:Dobry Humor :D

Opublikowano

Podanie na Admina:

Imię-Kamil

Wiek-13

Dlaczego Ja-Lubie pomagać innym graczom i często gram w miecrafta.

Zainteresowania-Komputer, czytanie.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...