Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypt rooka do blackd?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiada ktoś skrypt na rookgaard pod Blackd Proxy? Ja posiadam jeden, nabił mi wczoraj 5 lvl i zerwało połączenie z netem i bot zamiast zacząć tam gdzie skończył to leci od początku... Skrypt się nazywa Automated Rookgaard, trochę przestarzały, ale jedyny, który jakoś działa. Ma ktoś pomysł?

s-a-m.jpg
Opublikowano

ja mam pomysł, zmień na "Tibia Auto"

jeżeli zainteresowała cie moja propozycja, pisz Priw.

albo GaduGadu : 21873007

chętnie pomogę ;)

i mam nawet kilka skryptów na wyjście z rooka w 4h.

29369.png Left 4 Dead PLAYER [X]

5390.png Counter Strike (1.6/CZ/S) PLAYER [X]

23227.png Tibia PLAYER [X]

14119.gif 100% Hacków/Botów

blue-cookie-cookie-monsta-cookie-monster-cookies-front-army-Favim.com-58031.jpg

 

Mój Regulamin:

  • 1.
    Pisz proszę poprawną polszczyzną


  • 2.
    Nie pisz do mnie skrótami typu [sB,BD,CB,TB], to strasznie mnie irytuje


  • 3.
    Naucz się kropek i przecinków!

 

Opublikowano

Hmm, rozważyłem tą możliwość właśnie wczoraj zaraz po napisaniu tego posta. Pobrałem TibiaAuto, odpaliłem go na raty pod Al Dee, i wyszedłem z rooka :) Tibieauto wcześniej nie pobrałem bo myślałem że płatna jest, no i druga taka zmyłka to na tibiaauto.net w download jest link do sourceforge, ale podpisany starą wersją TA i dodany w 2006 roku, to mnie zmyliło. Pobrałem ją z tibiaauto.pl, ale tam dołączyli jakiś cholerny dodateczek -.- Aż w końcu odkryłem tajemnice downloadu strony tibiaauto.net :) Niestety teraz muszę skanować dysk, bo w autostarcie odpala się msservices_t.exe z komentarzem msservices_t.exe (jakoś tak), który NIE JEST procesem systemowym ;s A co do TA - jakbyś wiedział może jak zachować odpowiednią odległość (sorcerer) to wiesz gdzie mnie szukać :D

s-a-m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...