Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co wybrać do gry na syriuszu? Na start mam rib +9 śr6%.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

 

Gram na Syriuszu, w Jinno. Dorobiłem się RIB-a +9 , jednak ktoś nagrał waithacka i powiedział że gdy nabije 40 lev to wyśle do supportu :P

 

więc tak, na pewno tutaj gry nie będę kontynuował (ewentualnie fishbot) i chcę zrobić nowe konto

 

mam 3 opcje do wyboru

 

- sprzedać RIBa , kupić kozy, grać ninją

- Sprzedać RIBa, kupić FMSa i grać wepkiem

albo kontynuować grę wojem ( inne konto )

 

doradźcie mi ! :D

 

PS: rib średnie 6 :(

1320856592_by_Doknic.gif

Opublikowano

Graj Sura Wp

Sprzedaj riba.

Kup FMS.

 

jednak ktoś nagrał waithacka i powiedział że gdy nabije 40 lev to wyśle do supportu :P

Widziałeś ten filmik?

Pewnie ci zrobił szantaż, że masz mu dać tego Rib'a a on nie pokaże go Administracji -.-

Opublikowano (edytowane)

czekam na wypowiedzi innych, myślę też o WP bo to kosiara do expa i metinów, ale nie mam za dużo kasy a dobrego FMS'a za Riba nie kupie :/

 

@UP

 

i tak mi nie da, nawet jak ma ; )

 

 

pozatym i tak już miałem kilka PW "ban za SH"

 

aha i byłem na jednym filmiku ...

 

mistrzem drugiego planu

 

koleś ulepszał riba na +9 a ja na SH lece h3h3h3h3

Edytowane przez Bann3d.
1320856592_by_Doknic.gif

Opublikowano

1 wyjście. Graj dalej podrop tą postacią ribki, fmsy itd.

 

2 wyjście. Sellnij Riba i tak jest cienki i graj od nowa surą, ale konto załóż na innym e-mailu :)

Opublikowano (edytowane)

Przełuż riba na inne konto.

Exp sobie na tej postaci po 2 tygodniach będziesz miał riba a może i konto.

Bo dużo ludzi mówi ban ale im się nie chce tego wysyłać.

Tak jak ja dziś koleś na waithacku ale mi się nie chce już pisać :D

Edytowane przez NoSm0king

Kiedy pytają mnie... Czy zaloże im serwer metin... Odpowiadam Nie!

 

Lubię to!

Opublikowano

sellnij i zacznij grać wp.

 

 

 

Build Uniwersalny :

 

Czarowane Ostrze -> Czarowana Zbroja -> Smocyzy WIr -> Uderzenie Palcem -> Strach -> Rozproszenie Magii

 

Build PVP :

 

 

Czarowane Ostrze -> Smoczy Wir -> Rozproszenie Magii / Uderzenie Palcem -> Czarowana Zbroja -> Uderzenie Palcem / Rozproszenie Magii -> Strach

 

 

Build PVM :

 

 

Czarowane Ostrze -> Czarowana Zbroja -> Strach -> Smoczy Wir -> Uderzenie Palcem -> rozproszenie magii

 

2:1 ( Int Wit ) potem zręczność

 

To jest ukryta treść, proszę

 

bierz wp

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Hmm stwórz surę WP i sprzedaj tego riba i kup fmsa chyba ci wystarczy na 10-15% średnie ale ja na twoim miejscu bym kupił tego fms'a i zbierałbym na zmianke bonów przez AOL'a : }

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

jeśli za 2 tyg nie będzie bana na wojku to zrobię dropka.

 

a obecnie sprzedaję ribka i gram wepkiem

 

pozdrawiam , proszę o zamknięcie (niektórzy dostają lajki)

1320856592_by_Doknic.gif

Opublikowano

Sellaj riba i kup fms'a no i graj wp

 

A woja dopóki nie zbanują wykorzystaj na fishbota albo na drophacka (chyba że już nie działa)

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...