Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA:IV][Pytanie] Czy da rade odpalic gta 4 na moim sprzecie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

siemka mam takie pytanie czy da rade odpalic gta 4 lub EFLS na graficznej 2.0 pixel shader ?

 

Procesor: 2.05GHz

Ram: 2GB

Graficzna: 256MB do 480MB green_checkmark_small.gif Video RAM 256 MB 480.0 MB green_checkmark_small.gif 3D Yes Yes green_checkmark_small.gif Hardware T&L Yes Yes red_x_small.gif Pixel Shader version 3.0 2.0 red_x_small.gif Vertex Shader version 3.0 2.0

 

jak widac ja mam 2.0 pixel shader a potrzeba 3.0 i nie wiem czy da rade jakos to oszukac zeby gta 4/eflc poszlo da rade.?

Edytowane przez Sarenkk
Opublikowano

Proszę może pomogłem jak co z neta to wziołem

 

Wymagania "GTA 4" PC:

 

 

Wymagania minimalne:

* Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

* Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.4 GHz

* 1,5 GB RAM

* 16 GB miejsca na dysku twardym

* nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

 

Wymagania zalecane:

* Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

* Intel Core 2 Quad 2.4 GHz lub AMD Phenom X3 2.1 GHz

* 2 GB RAM (XP) / 2,5 GB (Vista)

* 18 GB miejsca na dysku twardym

* nVidia GeForce 8600 lub ATI Radeon HD3700 (512 MB)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...