Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie działa Ci najnowszy FB Erpel ?


Heniu Mechanik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

W moim skromnym poście chcę pomóc tym użytkownikom tego forum w FB !

Ponieważ wiele osób zakłada nie potrzebny spam że im nie działa ... trzeba to zmienić !

Można ładnie zarobić , range wbić , połapać małży ewentualnie życzę pereł !

 

Więc zaczynamy :

 

2mnr86s.png

 

Wyskakuje Ci może taki błąd ? W moim przypadku wyskakiwał , mam Win7 32 Bit !

 

Więc zrobiłem tak :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

 

Ściągnąłem Bypasa ... otwieram go :

 

20zo8cy.png

 

Jest tam ciekawa opcja : " Uruchomienie gry dla Fishbotów "FB" "...

 

Więc wpisujemy ... fb !

 

sn2omo.png

 

 

pokazuje nam się o to okienko ! Trzeba się z tym zapoznać gdy już wszystko przeczytamy wpisujemy np.1/2/3/4/5 zależnie od ilości botów !

 

I pięknie otwiera nam się 1 lub 2 lub 3 lub 4 boty jak sobie wpiszemy po kolei :)

 

 

To jest dość skomplikowany sposób żeby Fb działał xD

 

Można też łatwiej...

 

Gdy już zainstalowaliście Fb erpela to metina i jest ikona M2Fish !

 

Otwieramy jako Administrator !

a2sygi.png

Klikamy i otwiera nam się okienko z Fb i teraz kluczowy moment , Moda :)

 

Też jako admin ... :)

9j2051.png

 

I otwiera nam się pięknie i jakże schludnie Fb !

 

mcxixj.png

 

I pięknie działa...

 

Można też odpalić bez moda , normalnie .

Lub przez injector :)

 

 

 

To tyle... Ehh może ktoś po kolei wykona to i będzie mu działać ;) Bardziej szczegółowo nie dało się chyba :D

 

Dzięki :P Można walnąć Lubie To ... xD

Heniek.

Opublikowano

chyba juz gdzies bylo, w kazdym razie mialem ten sam problem (jak jeszcze bocilem), i naprawilem jakos, na pewno nie sam.

no ale "lubie to" ci dam

Opublikowano

Witam Gram na Feniksie odpalam F2Fish wszystko jest okey do poki nie odpale metina gdy wciskam i zaczyna ladować gre cały komputer zaczyna mi strasznie zamulać wiecie czym to może być spowodowane ???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobra, mi tak czy siak ładuje ale..

http://screenshooter.net/7985969/oiccaqr

Tak zostaje, nie ważne czy mam metka włączonego czy nie.

 

Co zrobić? :(

Opublikowano

Dobra, mi tak czy siak ładuje ale..

http://screenshooter.net/7985969/oiccaqr

Tak zostaje, nie ważne czy mam metka włączonego czy nie.

 

Co zrobić? :(

Masz źle zablokowanego HS`a i ci nie działa tak jak powinien.

1322959146-U387138.png

Opublikowano

W Win XP nie da się włączyć jak admin. W włączam klikając w zieloną ikonkę M2Fish... Bypassem też próbowałem. Nie wiem co może być przyczyną. Mam NET Frameworka 3.5, a jak był jeszcze M2Fish by Erpel 3.7 to smigało ładnie... Czekam na odpowiedzi.

Daj Like'a ;D

Opublikowano

C++ mam najnowszego. A czy mógłby ktoś dać link do działającego Frameworka 4.0 ? Bo ja zawsze jak pobieram to pobiera mi jakieś badziewie, które nie działa :/

Daj Like'a ;D

Opublikowano

ej ty znalazłem odpowiedź, ja te mam win XP 32b i wiem jak to zrobic. otóż klikasz m2fish prawym przyciskiem myszy i klikasz w "uruchom jako" i tam usuwasz ptaszek sprzed opcji "chroń mój komputer i dane przed działaniem nieautoryzowanych programów" (tak żeby przed tym bylo puste pole) potem tak samo robisz z modem (lub po prostu zwykłym metkiem) i jest all git

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...