Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , bardzo mnie zaciekawiła ta gra, ale boje sie że mój sprzęt nie pozwoli mi zagrać w te gre, teraz podam wam info o moim sprzęcie, i odrazu mówie że mam zamiar grać z GameBoosterem , i czy ta gra na low detalach będzie chodzić tak żeby dało sie grać, bo nie wiem czy marnować dzień lub dwa na ściąganie:

 

Procesor: AMD Athlon 64 3000+ 1.8GHz

Pamięć Ram: 1GB

Karta Graficzna: NVidia Geforce 6200 TurboCache

Memory: (Według System Information For Windows) 512 MB

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

Jak już up powiedział.

Karta słaba, procek 1 rdzeń, 1GB ram'u...

Niestety, ale Tobie ledwo minecraft będzie chodził ^^

Opublikowano (edytowane)

Nawet na low niestety nie pójdzie.

Ech, kupa gówna ...

No dobra dzięki za szczerość :D

Dostałeś Lubie to , i temat można zamknąć

 

@Edit Menestro, a pierdolisz, Minecraft mi chodzi normalnie po 50 FPS na Normal Mam ^^

Edytowane przez Splinter

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

pójdzie ale nie licz na 20-30fps :)

Poniżej 20 fps gra jest niemożliwa więc wiesz ;D

 

@2UP Dzięki, według tego tylko procek i grafa zjebana ;D

Dzięki za pomoc ;p

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

Ahahahaha ....... Dziwne, albo mój własny komputer mnie okłamuje, albo na prawdę jest bardzo dobrze zoptymalizowany z plikami gry ..... Mam prawie taki sam komputer jak ty też 1gb RAM też 1 rdzeń tyle że 2.61GHz i chodzi na normal bez ściny ........ Jedyny minus tej gry to taki że żeby wbić na serwer i pograć 20 minut wieczorem to chyba cud..........

 

Moja karta graficzna:

 

ATI Radeon HD 3400 Series 1gb pamięci

 

@2x down

 

Dobra nie spinaj ....

Opublikowano (edytowane)

POWIEDZIAL TEMAT DO ZAMKNIECIA A WY CIAGLE GADACIE!SA JUZ KIDY TEGO DZIALU to jest pytanie

Edytowane przez Covver

image.png 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...