Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak zagrać w DC Universe oraz, krótki opis.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opis :

DC Universe Online pozwoli graczowi przenieść się do świata bohaterów znanych z kart komiksów.

Polem naszych przygód są miasta takie, jak Metropolis czy Gotham.

Rozpoczynając zabawę tworzymy własnego bohatera, którego wyposażamy w zestaw supermocy, a przede wszystkim wybieramy stronę - dobro lub zło.

Ten ostatni wybór determinuje czy w swoich poczynaniach będziemy łączyli siły np. z Batmanem, czy też z Jokerem.

Gameplay :

Wymagania :

Minimalne wymagania

Windows XP 32 bit

P4 3.0 GHz or AMD equivalent

NVIDIA 7800+ or ATI 1950+ Video Card

1 GB of RAM

30 GB of Free Hard Drive Space

Broadband internet connection

 

Rekomendowane wymagania

Windows XP/Vista/Windows 7

3.0 GHZ CPU Dual Core Processor

2 GB RAM

NVIDIA 8800GTX+ or ATI 3800 series+ Video Card

30 GB of Free Hard Drive Space

Broadband internet connection

 

Strona główna gry :

http://www.dcuniverseonline.com/pl/

Download :

http://launch.soe.com/installer/DCUO_setup.exe

 

 

Gra jest całkowicie darmowa, lecz jeżeli chcecie wymieniać się itemami z innymi graczami musicie mieć konto premium

 

 

Grę można pobrać również bezpośrednio ze steam bez lanuchera!

 

Jeżeli macie jakieś pytania, proszę pytać.

w83od2.jpg

Opublikowano

Nom ja gram w tę gierkę od przed wczoraj, super ;) jestem w Gotham i moim mentorem jest Joker ;) gram tankiem fire ;) a poruszam się latając ;)

sygnature.png

Opublikowano

No ja mam teraz problem bo pobrałem to coś co waży 8,6mb i co dalej?? mam tylko jaki sony coś tam Live klikam to i wyskakuje takie okno i nic dalej się nie dzieje :(

Spearow

Opublikowano

No ja mam teraz problem bo pobrałem to coś co waży 8,6mb i co dalej?? mam tylko jaki sony coś tam Live klikam to i wyskakuje takie okno i nic dalej się nie dzieje :(

 

Pobierz sobie przez steam, będzie Ci łatwiej i wygodniej.

A jeżeli chcesz to jak pobrałeś lanuchera to musisz go odpalić, zaakceptować regulamin i wybrać ścieżkę gdzie ma się pobrać.

w83od2.jpg

Opublikowano

sciagam obakam i dam edita

 

tyle znlazlem na yutube w 5s :D

 

No ta gra ma świetne tworzenie postaci. Można siedzieć godzinami <3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Opis :

DC Universe Online pozwoli graczowi przenieść się do świata bohaterów znanych z kart komiksów.

Polem naszych przygód są miasta takie, jak Metropolis czy Gotham.

Rozpoczynając zabawę tworzymy własnego bohatera, którego wyposażamy w zestaw supermocy, a przede wszystkim wybieramy stronę - dobro lub zło.

Ten ostatni wybór determinuje czy w swoich poczynaniach będziemy łączyli siły np. z Batmanem, czy też z Jokerem.

Gameplay :

Wymagania :

Minimalne wymagania

Windows XP 32 bit

P4 3.0 GHz or AMD equivalent

NVIDIA 7800+ or ATI 1950+ Video Card

1 GB of RAM

30 GB of Free Hard Drive Space

Broadband internet connection

 

Rekomendowane wymagania

Windows XP/Vista/Windows 7

3.0 GHZ CPU Dual Core Processor

2 GB RAM

NVIDIA 8800GTX+ or ATI 3800 series+ Video Card

30 GB of Free Hard Drive Space

Broadband internet connection

 

Strona główna gry :

http://www.dcuniverseonline.com/pl/

Download :

http://launch.soe.com/installer/DCUO_setup.exe

 

 

Gra jest całkowicie darmowa, lecz jeżeli chcecie wymieniać się itemami z innymi graczami musicie mieć konto premium

 

 

Grę można pobrać również bezpośrednio ze steam bez lanuchera!

Jeżeli macie jakieś pytania, proszę pytać.

ej jak właczam to mi wyskakuje okienko w niebieskiej ramce i pisze tam Sony jak właczyc tą gre; x fuck .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema. A moze niema jakiegos spolszczenia do tej gry albo czegos zeby po polsku szlo ???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HaHa .!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

No ale jak niema po polsku to troche trudno z questami itp ??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HaHa .!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@up

Po tym poście nie pisz po będzie zbędne 5%.

W questach chodzisz za strzałką,która wskazuje

drogę.Więc nie jest trudno

image.png 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...