Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki czołg/Moduł/Sprzęt.eks wybrać? Pytania/Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

 

Jako że jest wiele tematów "jaki czołg/moduł/sprzęt.eks mam wybrać? x czy y?" postanowiłem założyć temat w którym będa umieszczane takie pytania

 

Zasady ( czekam na zgodę moda/kidmoda ) :

- Zakaz spamu, wszystkie pytania niezwiązane z tematem będą usuwane i karane warnem 5%

- W temacie tylko Pytamy i Odpowiadamy

- Możemy pytać o:

a ) Jaki czołg wybrać

b ) Jaki moduł wybrać

c ) Jaki sprzęt eksploatacyjny wybrać

d ) Jakie drzewko technologi wybrać na początek

 

Prosze o rozpatrzenie tematu, oraz zaakceptowanie regulaminu tego tematu, jeśli sie da, o podpięcie.

Pozdrawiam, FoxRox.

A więc zapraszam do Pytania/Odpowiadania :)

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Lepiej rozwijać drzewko w stronę ciężkich czółgów, dział samobieżnych czy niszczycieli czołgów? Chodzi mi o jak najwięcej kill :)

 

Tutaj można spekulować na temat wszystkimi da się narobić KIll ale najlepiej to Czołg Ciężki bierze on aktywny udział w walce .

 

Albo Jakis Med lata po mapie i dobija tylko inni gracze tak robią dla Fraga

 

TD zawsze w Ukryciu ale walniecie doświadczenia nie mam co do TD bo za mało przegrałem bitew obecnie ide w JgTiger i wtedy ocenie co i jak ale tez da sie narobić tym wiele szkody

 

Arta. Jeśli załoga nie ma dobrego Skilla to nie nawojujesz celność dość słaba

 

to na tyle Sam polecam Jakiegoś HT

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Ten temat to zły pomysł. Zaraz zrobi się tu chaos i nabijanie postów. Niech każdy pisze osobny temat do każdego problemu, tak będzie łatwiej ;)

 

CLS

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...