Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Masz lagi na CA lub nie możesz się połączyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Nie bójcie się! Firma Nexon ma zamiar poprawić te niedoskonałości. Dokładnie nie wiem kiedy będzie to naprawione, lecz przynajmniej jest jakaś nadzieja...

Link do tego tematu na stronie CA Eu: http://en.combatarms...RT=/News/Notice

Edytowane przez NikojumperPL

CPU: Intel Core i5 3350p /// MOBO: Gigabyte GA-Z68AP-D3 /// GPU: MSI Geforce GTX 660 Ti OC 2GB /// PSU: XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU /// HDD: Seagate 500GB /// RAM: Crucial 8GB 1333MHz

a71211487f3a47a8.png

Opublikowano (edytowane)

Wyczytałem tam że niby to od dostawców internetowych, ogolnie nie w tym problem.

tylko zauważyłem ze od roku z każdym patchem mój komp sie scina przy Ca

a dlaczego,,, bo tyle niepotrzebnych smieci do nich dodają.

Edytowane przez fenius
Opublikowano

up mam to samo scinał sie napoczątku jak zainstalowałem windows se7en no potem tak po miesiacu grania zaczeło dopiero normalnie chodzic

 

Zjebali to CA totalnie...

 

taka sprawa jest :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ultra Post 200 ; *

Opublikowano (edytowane)

Do Pana wyżej.

Czemu zrobiłeś "Ultra Post" ??

 

///Do Pana wyżej.

 

Czemu zrobiłeś "Ultra Post" ??

 

Prywatne rozmowy na pw nie w topicu.

5% za spam

Edytowane przez Omek

CPU: Intel Core i5 3350p /// MOBO: Gigabyte GA-Z68AP-D3 /// GPU: MSI Geforce GTX 660 Ti OC 2GB /// PSU: XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU /// HDD: Seagate 500GB /// RAM: Crucial 8GB 1333MHz

a71211487f3a47a8.png

Opublikowano

Mówiąc szczerze o Nexonie... No starają się ale to im nie wychodzi... Kiedyś to były patche. Szybkie i działające 100%... A teraz bać się updatow...

Opublikowano

Mówiąc szczerze o Nexonie... No starają się ale to im nie wychodzi... Kiedyś to były patche. Szybkie i działające 100%... A teraz bać się updatow...

Najprawdopodobniej to wina nowych programistów, którzy tam pracują...

CPU: Intel Core i5 3350p /// MOBO: Gigabyte GA-Z68AP-D3 /// GPU: MSI Geforce GTX 660 Ti OC 2GB /// PSU: XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU /// HDD: Seagate 500GB /// RAM: Crucial 8GB 1333MHz

a71211487f3a47a8.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...