Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać siebie jako admina albo kogos jako moda?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wchodzisz w folder plugins potem permissions a następnie w folder o nazwie twojego świata.

Dobra to teraz otwórz notatnikiem users.yml i tam będziesz mieć spis wszystkich graczy którzy weszli na twój serwer...

i teraz tak szukasz nazwy kolegi (w moim przypadku jest to Navally)

To jest ukryta treść, proszę

będzie cos takiego.

teraz tak sobie zmieniasz w groups Gracz w Wlasciciel

a koledze na Administrator :)

czy jak tam masz nazwy grup...

grupy masz w pliku groups.yml :)

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Up, nie mam czegoś takiego.

 

Mam Permissions, a w środku miałem Survival.yml, dowiedziałem się, że to należy zmienić na world.yml, wszystko poprawnie konfigurowane, bo koledze na jego serwie to działa a mi nie działa, a mam ten sam plik. O co może chodzić? Czy żeby mieć "HeadAdmin" przed nickiem jest jeszcze coś oprócz permissions i permissions plus potrzebne?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Masz dlatego survival.yml, ponieważ twoja główna mapa nazywa się właśnie survival i żeby odpowiednio te permissions czytało to taka nazwa właśnie musi być.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano (edytowane)

jak się nazywa twój świat?

taka powinna wyskoczyc mapa w permissions

To jest ukryta treść, proszę

gdy już będziesz miał świat na dole będzie players i tam twój nick i ranga

albo nick twojego kolegi i ranga.

albo w grze napisz : /group Nick Ranga świat

Edytowane przez spokoloko1243

http://maselko.net/g...otanimjakszatan

aloha

mca.png

mca.png

zobaczcie moje nowe pliki pod 1.1 ;)

proszę zbijcie moje ostrzeżenia! błagam!

Opublikowano (edytowane)

Polecam ci tez permissions Krzysztofa ja mialem taki problem ze PermissionsPlus mi nie dzialalo wzialem z plikow Krzysztofa normal permissions i dziala,a jezeli chcesz te swoje grupy itd to tam masz wchodzisz Permissions/world i pozniej masz 2 notatniki group user czy jakos tak do group mozesz se dodac te swoje grupy np z plikow WickedMaksa on ma fajne permissions i te wszystkie grupy wklejasz do grups a graczy do users czy jakos tak

Jak bys nie zrozumial to prosze link do plikow Krzysztofy tam masz wszystko opisane:

 

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez NakurwiaczMC

Zbieram Lubie to!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...