Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Multikill haka i OneHit Haka Na 4StoryEG


longxxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo Szukam Multikill haka i One Hit haka na 4StoryEG, albo czy pomógł by mi ktoś z uruchomieniem tych od *Dr.Bob*. :]]

 

:unsure: :unsure: :unsure:

Opublikowano (edytowane)

Nie prosimy o hacki wystarczy samemu poszukać

 

Forum jest o hackach i cheatach

 

Edit

 

''12. Zakaz proszenia o cheaty / bugi. (kara# warn)''

wzięte z regulaminu

Edytowane przez HappyHappy

39052_zps71e43729.png

Opublikowano

@UP

Masz rację ale widać że jakiś noob dał Ci chyba ostrzeżenie, więc powiem od razu Forum jest o Hackach czyli o ich używaniu, tworzeniu itp a nie od spamu no chyba że moderatorzy chcą zamykać co dzień jeden temat albo więcej typu Dajcie link do hacka bo mi się nie chce szukać albo proszę o hacki

 

A co do autora miłego szukania życzę

 

a jeśli chcesz uruchomić hacka od Dr Boba to musisz mieć konto na e*pvp i skopiować Hardware ID ale w tamtym temacie jest wszystko objaśnione

 

A tak Ogólnie to MULTI KILL to nie Hack tylko modyfikacja zapamiętajcie to dzieci nazywające każdy nowy program do gier hack

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Na forum jak najbardziej można prosić o hacki, ale w granicach rozsądku - najpierw szukaj, a nie od razu prosisz.

Jeżeli już macie zamiar prosić piszcie, jaka wersja 4story.

Aha i odpowiadając dajecie tylko linki do tematu na mpc. Zero reklam innych for.

Nic.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...