Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK]AmbrozjaCraft 25slotów potem 30 No-premium oraz premium


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

96900616289212774941.gif

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w ?wiecie AmbrozjaCraft!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

(...) Wyruszaamy...

adresip.png

IP serwera - mineserv.eu:25574

teamdz.png

 

Własciciel: SurMistrzyk

Admin #1: Qwiker

Moderator #2: Steking,Cedarick

screenshotyw.png

Screenshooty - (kliknij)

dodatkoweinfo.png

 

Na serwerze jest 25slotów,już niedługo będzie 30slotów. Vipy można zakupić na serwerze za tanie pieniądze

 

chceszmiec.png

[/url]

Edytowane przez AmbrozjaMt2

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano (edytowane)

moge gg H@? ; )

 

 

@@EDIT

 

Proszę was o jedno, nie grajcie tu !

Admini olewają , tylko z kolegami graja i gadają .

Nie ogarnięty team.

Ohydna mapa .

 

Z całego serca nie polecam .

 

 

Pozdrawiam .

Edytowane przez ExClusiVe.
Opublikowano

no serwer nawet nawet ale chciałbym coś zrobić dla niego a admin olewa ;/

biba XDDDDD

HMM.

dasz -----

dasz ++

 

 

mnie to nic nie obchodzi ;]

 

yy mleko ^^

Opublikowano

Serwer słaby, a admin to 14 latek, który chce na nim zarobić ;/.

 

Serdecznie nie polecam.

 

Taa zarobić???

ja wszystko na serwer daje zobacz ostatnio bylo 10slotów a już 25 skąd???

no z vip-ów

Pozdrawiam i zapraszam na serwa

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano (edytowane)

Spokojnie backupty są robione...

Co stego że mam 14lat????

 

Ogarniać ogarniam

Dobra skącz tą kłótnie.

 

 

UP:DragoneK ogarnij się ze wywaliem cię z mojego forum to nie masz prawa mnie poniżać ze wgledu na wiek...

Edytowane przez AmbrozjaMt2

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano (edytowane)

po 1 ja nie DragoneK chodz wiem kto to...

po 2 nie poniżam cię przez wiek tylko znam cię z jednego miejsca chodz ty mnie nie znasz.

po 3. Nie pisz to czego nie wiesz.

po 4. nic z tego ale to że robisz dużo błędów

twój post up

"Co stego"

Edytowane przez TyTran12

sygna1.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...