Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Ulepszanie Riba na s24 + oddam moje konto 44lvl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Na filmie ulepszam kilka rzeczy a następnie chciałbym oddać swoje konto.

Na koncie nie grałem chyba z pół roku jak nie więcej :D

 

Oddam konto wiernemu widzowi na youtube ,który napisze dla mnie miły komentarz..

komu oddam nie wiem komentarze zdecudują :)

 

No i konto sklepik też oddam, email też...

 

 

Na koncie aura m1 , berek m4 , żelazny +9 , kamień duchowy , okragła +6 iz 12 marmurów itemy z bonusami , ulepszacze itp.

 

 

Konto oddam 11 Listopada!!

 

 

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

tytul sr 49 ;] chyba ta 4 to powina byc 1 ale jaki ty chesz ten komentarz w jakim celu ?? ze o prosze nie grale mw metian itp czy jakos na gorze fiolki na dole tulek xDDDDD itp bo niewiem jaki chesz komentarz

Opublikowano

Patrząc na komentarze pod tym filmem złapałem się za głowę.

Rozwalił mnie jeden, a mianowicie ten fragment: "musisz być pro chcąc ulepszyć tak epickiego riba" - pozdrawiam tego pana/panią, zresztą na YT już mu odpisałem.

49 śr. tja, albo nie odróżniasz 1 od 4 albo po prostu robisz z ludzi idiotów i Ci to wychodzi na przykładzie up cytatu.

Jak już pisałem na YT:

"Wasze lenistwo przekracza wszelkie granice", 44lvl to tydzień expienia przy graniu 2-3 godziny dziennie :x.

Opublikowano

Świetny Film!

Bardzo ładnie nagrany, zero laga. ;)

Super po prostu!

Masz bardzo fajne filmiki.

Bardzo lubię gdy ktoś podchodzi do kowala i nagle nie ma itemka w ekwipunku - bez ociągania się:)

 

Jesteś jednym z najfajniejszych userów tego forum! Na YouTube nadajesz się na kogoś kogo warto zasubskrybować ; )

 

Taki sucharek na dzisiaj:

 

Jedzie babcia na rowerze zmęczyła się i jedzie.

 

Albo takie coś:

 

OGNIA!!! - woła Napoleon, na co jego wojsko - POJARA!!!!

 

 

Będąc szczęśliwym zwycięzcą konkursu, Twoje konto nie zostanie oddane byle komu! :)

Moje konto Youtube: Bann3dmpc

1320856592_by_Doknic.gif

×
×
  • Dodaj nową pozycję...