Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaką broń najlepiej kupić na początku ?


Noxe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zaproponuje alternatywe:

 

Do dnia 11.11 trwa event w którym można zgarnąć dobre bronie.

Polega on na ty, że nabijając 300 exp dostajemy jeden nabój i sztrzelamy do tarcz, a odpowiednie kombinacje na tarczy odpowiadają odpowiedzniej nagrodzie.

 

Grając na Elimination nie musisz kupować broni a exp-a leci też nie mało.Tym sposobem możesz potestować troche bronie...

9768414_13_1.png

Moja postac w grze CrossFire:

 

 

PSP: FAT 1006 (Japonia)

Soft:5.50 GEN-->6.39 ME (bedzie downgrade)

Opublikowano

a ja się podpinam do tematu ale szukam takiej broni która ma małego recoila i dużo ammo dobra na dalekie i bliskie kontakty (najlepiej na bliskie)

06070010_KozaKiJuZ.png
Opublikowano

Hmm, ja na początek kupiłem sobie KrissSuper V i nie narzekałem, bo łatwiej się wbija profesje Scout ;) Ale polecam również M4A1 i K2, lub QBZ, Srcar Light, Xm8.. Chyba ze wolisz poważnie ,,Cisnać" na TD to RPK, albo snip ( Jeśli jesteś dobry w te klocki ) To polecam AWM ;D

Opublikowano

Nie wiem, czy moja odpowiedź ma jeszcze jakieś znaczenie, ale powiem tak.

 

Na początek... XM8, lub QBZ, tyle, że QBZ to trochę wyższa szkoła jazdy, ale minimalnie. :)

Kriss jest też dobry, tylko większość go krytykuje, a co więcej - kicka za latanie z tą bronią i wyzywa.

Opublikowano

@barabaszek5 A ja Cię zaszkoczę, bo nie tylko te 2 bronie są zabronione. Dokładnie nie pamiętam, ale z tego co się orientuję, jeszcze zabronione są :

  • Type89
  • G36K
  • XM8

I jeszcze pare innych. Jak sobie przypomnę, to wyedytuję posta.

 

Bierz M4 bądz K-2, potem wraz z rośnięciem Skilla, kupuj inne. W późniejszym etapie gry kupuj SG552 or Steyer Auga. Chyba, że będzie preferował taki styl, jaki ja preferuje. A mianowicie, nie ważne czy z bliska czy z daleka, bania zawsze wejdzie ;P A wtedy to obojętne, co jest w twoich rękach xD

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Opublikowano

Jak masz małe osiągnięcia na koncie i nie zależy ci na nim to 16 listopada załóż nowe konto..

dostaniesz w prezencie M4A1 A Tiger i Kriss SV- Tiger, i do tego water bottle 10%

 

@Down

haha, byłem szybszy o ileś tam sek. :D

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Polecam Krissa i M4A1-A Tiger jeżeli założycie konto 16.11.2011 to dostaniecie Krissa Tiger 30 day M4A1-A Tiger 30 day i water botle 7 day

baner.png

Opublikowano (edytowane)

Ja polecam tak o : M4a1 -> Desert Eagle(broń uniwersalna - do wszystkiego) -> Awm , potem co tylko chcesz :)

Edytowane przez Zarax

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...