Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Klucze z allegro a klucze z rosji


Arg0oS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Nudziło mi się to se tak pomyślałem że sprawdzę ile kosztuje klucz w rosyjskim sklepie no i tak szukając sobie znalazłem różne ceny

 

Wersja z samym kluczem od

490 rubli do 600 rubli (podobno były też za 400 rubli ale tego nie znalazłem) w przeliczeniu 490 rubli to 51zł

Wersja z kluczem do Limited Edition

950 rubli do 1200 czyli w przeliczeniu 950 rubli to 102zł

jest też wersja z samym dodatkiem ale to nie wiem ile kosztuje bodajże od 600 do iluś tam ale nie jestem pewien

 

Tak mniej więcej podałem wam ceny. Są też inne bardziej czy mnie wytrzepane wersje ale podałem wam te najtańsze

nie wiem czy moge wstawiać linki do sklepów dlatego poczekam na decyzję moderatora działu

Myslę że komus się to przyda :)

 

Dodaje pare sklepów na których mozna kupić za naprzykład 445 rubli

 

http://igrostore.ru/...1-battlefield-3 445 rubli czyli 46zł

http://playmade.ru/k.../battlefield_3/ 460 rubli czyli 47zł

http://www.rpgsell.net/catalog/battlefield/battlefield_3/buy 460 rubli czyli 47zł

http://steam-account....php?id=1179417 469 rubli czyli 49zł

http://bonus-gold.pl...sp?id_d=1114500 470 rubli czyli 49zł

http://igamer.su/ 480 rubli czyli 49zł

Edytowane przez Arg0oS

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Tak. Kiedy wychodził Vietnam (dodatek do BC2) kupiłem na allegro sam klucz i mi go po dwóch miesiącach zbanowali ale na szczęście sprzedawca okazał się OK i przyjął zwrot. Następnie koledzy polecili mi bym kupił skan klucza i na nim mogę grać do dzisiaj :>

pc_sgt.Hobbit.png
Opublikowano

Jak wpiszesz ten klucz, zarejestrujesz grę, to pograsz z dwa miesiące i możesz dostać bana.

 

 

W dziale obowiązują odpowiednie prefixy:

 

[Cheat] - Hack

[Q] - Pytanie, problem, szukam

[News], [info] - Newsy, informacje

[Tut], [VideoTut] - Tutorial, Videotutorial

[Dyskusja] - Rozmowa na dany temat

w83od2.jpg

Opublikowano (edytowane)

ale jaki klucz? skan czy zwykły na kartce

 

@ Prokiki W prefixie zamiast Q zrób info :)

 

 

 

 

Pfff, notatka nie do tego tematu co trzeba, sorry.

Edytowane przez Pro kiki Junior

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...