Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]SM'y taniej niż normalnie, bez przekrętów ani męczenia się.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Smocze monety taniej niż normalnie!

Ok. 17 zł wydamy = SM za 25 zł.

Co potrzebujemy?

-Najlepiej mieć konto bankowe

-Minimum 35 zł

-Chęci

-Konto na allegro.

Co trzeba zrobić?

1. Wchodzimy na Allegro.

2. Kupujemy doładowanie (przelew SMS) z jakiejś aukcji, ja dam np.:

To jest ukryta treść, proszę

25zł jest za ~18zł, więc jest mniej opłacalne

;)

3. Kupujemy, uwaga!

To jest ukryta treść, proszę

4. Lecimy na pocztę, czy robimy przelew

5. Radzę napisać do sprzedawcy na gg, wtedy przeważnie jest szybciej.

6. Możemy kupować SM'y

:)

 

Mam nadzieję, że się przyda!

Edytowane przez ogury

Ale weźcie, nie tak mocno.

Opublikowano

Szczerze nie wiem po co ten temat jak wiadomo ,że na allegro taniej się znajdzie ;O

 

I coś mi komerchą zaśmierdziało :/

Opublikowano
I coś mi komerchą zaśmierdziało :/

Chcesz kupuj od kogo innego, to nie moja aukcja, nawet po lokalizacji poznasz (Też mieszkam w Łomży ;D)

Ale weźcie, nie tak mocno.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Opłacalne. :)

Jeżeli się ma konto internetowe w banku powiedzmy w m-bank to odrazu to można zrobić :P

i kaska na sm jest :D

Lubie to.! :P

XDDDDDDDDDDDDDD

Opublikowano

Czego tu nie ogarniacie ?

Tego że za ~35zł macie doładowanie 50zł?

Za 50zł kupisz więcej SM niż za 35zł...

 

Dobry nawet z tym pomysł, może spróbuję ;]

Opublikowano

Czego tu nie ogarniacie ?

Tego że za ~35zł macie doładowanie 50zł?

Za 50zł kupisz więcej SM niż za 35zł...

 

Dobry nawet z tym pomysł, może spróbuję ;]

 

Ręce mi opadają... Sul myślałem, że jesteś mądrzejszy.

dgekopia.jpg

rastakopia.jpg

86194447.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...