Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][MOD][1.8.1] Mod Zeppelin: Własny pojazd o własnym kształcie!


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Zeppelin mod dodaje do gry możliwość stworzenia własnych pojazdów

Najlepsze jest to ,że możemy zbudować pojazd sami więc może mieć

dowolny kształt :)) Możemy skonstruować 3 środki

transportu: Statek, Samolot, Samochód

 

 

Mod dodaje 3 silniki!

Airship - Silnik do samolotu

Ship - Silnik do statku

Evelator - Silnik do samochodu

 

 

craftcontrolrecipies011.png

 

 

 

* Silniki stawiamy gdzieś z przodu pojazdu i odpalamy go prawym przyciskiem myszy.

 

 

Zalecane jest obejrzenie filmu ponieważ bez tego

chyba nie zaczaicie o co chodzi i jak to działa :)

 

 

 

 

 

 

 

#Nie wolno budować pojazdów z bloków:

Stone

Grass

Lava

Sand

Gravel

Snow

Dirt

Bedrock

Water

Lava

Air

Sand

Gravel

Snow

Ice

* Ponieważ nie będą działać!

 

 

#Jak tym sterować?

Poruszamy się za pomocą numerów z bocznej prawej strony klawiatury.

Num 8 Poruszanie się do przodu

Num 2 Poruszanie się do tyłu

Num 6 Poruszanie się w prawą stronę

Num 4 Poruszanie się w lewą stronę

Num 6 Poruszanie się w prawą stronę

+ Poruszanie się do góry

- Poruszanie się w dół

 

* Jak klikniemy kilka razy ten sam klawisz wykonujemy ruch szybciej!

 

 

 

Download MOD:

http://www.multiupload.com/XVQAIWLSI7

 

Skan Moda:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=00b8e78d1e6ad1d87ee968292259caf9b1ba1c33ecb8051d2e53bf9620cb721c-1320226998

 

 

* W paczce Mod Loader + Mod Zeppelin !!

* Wszystko musimy zapakować jak zwykle do minecraft.jar

 

 

 

 

______________________

Chcesz podziękować?

Kliknij Lubie To

Dzięki i Pozdrawiam!

______________________

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Hehe, fajny mod, już zasysam. Lubię to!

 

EDIT - mam problem :/ Zrobiłem w crafting table ten silnik ale jak chce go wziąć do plecaka to mi tak miga i nie moge go przeciągnąć. WHY ?

Opublikowano

A jak wgrać to na MULTI o ile to możliwe . Chyba możliwe bo widziałem kiedyś na jednym serwerze że VIP'y miały samochody ;p

Opublikowano

Loool, zajebisty modzik... poczekam do 1.10 [v. finalna] i jeżeli wyjdzie to na pewno z niego

skorzystam... przyda się do szukania piesków, jaskiń itp... :)

 

Lubię to!

Opublikowano

nie wgrywalem zadnego moda wiec nie wiem jak to zrobic, wiec jak ja mam to wgrc? wytlumaczy ktos dokladnie? dam + lub - ! :D

 

Tutaj w tym temacie jest wyjaśnione

http://www.mpcforum.pl/topic/283671-tut-jak-instalowac-mody-do-minecraft/"]http://www.mpcforum.pl/topic/283671-tut-jak-instalowac-mody-do-minecraft/

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

extra leci lubię to napisz jeszcze w sterowaniu że trzeba mieć włączonego caps locka bo mogą się nie kapnąć :D pamiętam jak grałem na wersji kiedy to jeszcze był tylko jeden craft contlorer

24n3chy.jpg

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie pliki potrzebne do tego moda wgrane, ale jak naciskam prawym na silnik, to ukazuje się napis Saving Chunks .. i zaś Crash minecrafta,

Help!

 

Oferuję Lajki! ;D

WaldzioxD.png



  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie pliki potrzebne do tego moda wgrane, ale jak naciskam prawym na silnik, to ukazuje się napis Saving Chunks .. i zaś Crash minecrafta,

Help!

 

Oferuję Lajki! ;D

byc moźe budujesz za duzy pojazd. Albo jak bierzesz item z toomanyítems to czasami itemy sa podwójnie no i nie ktore zbugowane wiec lepiej takie rzeczy robic w craftingu
0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Hehe, fajny mod, już zasysam. Lubię to!

 

EDIT - mam problem :/ Zrobiłem w crafting table ten silnik ale jak chce go wziąć do plecaka to mi tak miga i nie moge go przeciągnąć. WHY ?

Robiłeś to na singlu czy na multi że ci nie dziala

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...