Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak uruchimić Metin2 Multibot 1.3 by Slait 32-Bit


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

W tym temacie pokaże wam jak uruchomić

"Metin2 Multibot 1.3 by Slait.dll"

SS Hacka:

1:

1320210940-U392531.png

2:

1320210988-U392531.png

3:

1320211016-U392531.png

 

Najpierw pobieramy chacka:

DL:

To jest ukryta treść, proszę

DL2:

To jest ukryta treść, proszę

Skanu nie mam bo to z metin2mod.tk

 

Instalujemy gdzie chcemy.

 

Instrukcja:

-Wybieramy ilość bitów którą ma nasz system:

Ja mam 32-Bit więc wybieram 32 i wchodzę do folderu.

-Znajduje się tam taka ikonka :

1320211634-U392531.png

-Odpalamy ją.

-Włączamy metin'a

-W zakładkach processes znajduje się ścieżka procesu metin'a

w mojim przypadku :

D:\Program Files\Metin2 PL\metin2client.bin

-Klikamy na nią

-Następnie przechodzimy w zakładkę Libraries

i mamy tam tą samą ścieżkę

-Klikamy na nią PPM

-Znajduje się tam opcja "inject new Library" klikamy na nią.

-Ukaże się prośba o wskazanie pliku wskazujemy plik:

Metin2 Multibot 1.3 by Slait.dll i zatwierdzamy.

 

To by było na tyle później dam edita i dodam wyjaśnienie nazw z cheata.

 

Liczę na +

Edytowane przez cinu2421
Opublikowano

włączam injector i error : unable to instal the system component , włączam DbgView i error: system windows nie może odnaleźć pliku "Kernel Detective.exe" . Upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.

 

Ktoś coś wie na ten temat ?

Opublikowano

Oficjalnie działa na 32 i 64 bitowych systemach! ;]

Właśnie sprawdziłem. Tylko mam nadzieję, wirus tylko jest takowy nic nie robiący :P

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...