Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

omóżcie początkującemu. Otóż chce założyć strone na cba.pl chcę żeby była ona w postaci takiego jakby portalu, byłyby tam różne txt packi, mapy itp. (Chce żeby było o tematyce mc). I teraz miałbym do was prośbe, pomóżcie mi coś takiego założyć, jestem w tym zielony, więc jak mi się uda, to ten kto mi najwięcej pomoże, ma ode mnie miesięczny limit lajków :)

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

Opublikowano

Jak jesteś zielony to się za to nie zabieraj!!! naucz się html to pogadamy. A jeśli jesteś leniwy to zleć komuś taką stronę i zapłąć mu 200-500 zł. I Będziesz miał to czego oczekujesz. A dla ułatwienia ci pracy, może będziesz wiedział o co chodzi.

 

1. Tworzysz na cba bazę danych do twojej strony.

2. Pobierasz z internetu silnik wordpress

3. Wypakowujesz pliki

4. Wrzucasz na serwer

5. Wchodzisz na podany przez ciebie ares

6. Konfigurujesz silnik wordpressa

7. Uzupełniasz poszczególne pola, takie jak nazwa bazy danych, nazwa użytkownika bazy danych i hasło

8. Ustawiasz dane logowania.

9. Po wykonaniu instalacji i wykonaniu wszystkich poleceń wchodzisz na: http://twoja_strona.cba.pl/wp-admin i logujesz się

10. Szukasz jakiegoś szablonu gotowego do wordpress

11. Instalujesz w tym silniku za pomocą panelu admina w dziale Wygląd. Panel admina chodzi mi o to gdzie się logowałeś, czyli: http://twoja_strona.cba.pl/wp-admin

12. Edytujesz układ teksty itd za pomocą graficznego panelu administratora.

 

To chyba na tyle. pozdrawiam.

HTML - znam perfekcyjnie

CSS - nauczony

PHP - właśnie zaczynam się go uczyć

 

http://strona.kociowisko.pl

Opublikowano

Poszperam jeszcze troche i jak mi się uda coś zrobić to napiszę do ciebie :)

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...