Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]s2.minemania.pl:25560[Dedyk][24/7][no-wl][no-premium]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym zaprezentować wam serwer:

 

S2 Minemania!!!

 

Serwer RPG. Posiada 200 slotów.

 

Serwer nie posiada whitelist ani nie wymaga premium.

 

Ip: s2.minemania.pl:25560 [ważne jest aby napisać z portem!!!]

 

Ip ts'a: ts.minemania.pl

 

Info o dedyku:

 

Ram: 24gb

Procesor: intel i-7 4x 2(HT)x 2.66+Ghz

Łącze: 100 mb/s

 

Na razie testowy poradnik "jak zacząć znajduje się na forum.

 

Mapa jest w ciągłej rozbudowie.

 

Serwer wystartował dziś o 18:00 także Enjoy!!

 

Zapraszamy i życzymy miłej gry :)

oban19.jpg

 

ts3.progaming.pl

Opublikowano

każdy ma życie.. byłem nieobecny przez chwile a gdy wróciłem to zobaczyłem tylko z przekleństwem... pamiętaj admin to nie maszyna...

oban19.jpg

 

ts3.progaming.pl

Opublikowano

Polecam.Admin to nie kid.A na serwerze jest pełno przydatnych pluginów.Panuje miła atmosfera.

Opublikowano

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO FB KURWA STRACILI MI CIERPLIWOŚĆ JESZCZE RAZ ZAUWARZE SURVIVAL I BĘDZIE FB LUB ROLE ITD. TO SKRASZUJE CHUJA

1316203915-U255649.gif
Opublikowano (edytowane)

O 20 losowanie 500 Euro do wygrania :)

 

Używaj opcji edytuj, do zmiany informacji w temacie

 

Bardzo ciekawe ... Jak mam zmienic nie moj post ? Jak dacie mi pozowlenie no to nie ma problemu bede tam pisal ... Nie mam pozowlen to pisze tu ...

 

Od poprzedniego postu minelo 24 h mozna tu uznac za REFRESH ...

 

Dzis o 20 event :) Na mapie eventowej :)

Edytowane przez hedo
Opublikowano

@REFRESH :)

O 20 losowanie 500 Euro do wygrania :)

 

Używaj opcji edytuj, do zmiany informacji w temacie

 

Bardzo ciekawe ... Jak mam zmienic nie moj post ? Jak dacie mi pozowlenie no to nie ma problemu bede tam pisal ... Nie mam pozowlen to pisze tu ...

 

Od poprzedniego postu minelo 24 h mozna tu uznac za REFRESH ...

 

Dzis o 20 event :) Na mapie eventowej :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...